MEra

Regisztráció dátuma: 2020. február 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 7.
Bőrtípus: Zsíros

1 ELADÓ KRÉM

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2021. október 10.

Ez a krém egy rémálom!!! Nem sminkelek de minden este alaposan megmosom az arcom enyhe radírozással, alapjáraton zsírosabb a bőröm de ezután elég száraz lesz . Éjszakára kerestem krémet, a rituálém után szoktam bekenni hogy pihepuha legyen reggelre és a vélemények alapján erre esett a választásom mert már használtam mixa krémet de elég vizes bázisú volt és semmitsem csinált így nem vettem újra.
Na de térjünk a lényegre. Az illatát nemtudom eldönteni hogy pasis vagy inkább a gyerek ragasztóra emlékeztet, de különösképp nem zavar. Az állaga nekem ennek is vizes alapú,nem az a zsíros krém. Amikor felkenem akkor jön a borzalom. Sokat sose kenek, épp eleget, vagy keveset, de ennél egyszerűen tökmindegy. Ahogy bemaszírozom hagy maga után egy ragacsot ami később iszonyú zavaró, plusz ami a legrosszabb hogy még jó hogy éjszakára használom mert itt-ott hiába maszírozom be, a 2.használat után vettem észre hogy foltokban fehér marad az arcomon, valami összetevőt be sem szív a bőröm és kb 1 óra múlva kukacokba letudom sodorni az arcomról! Magyarul az egész megy a párnára reggelre..Undorító!!! Nappalra nem is merek belegondolni milyen lenne....Óriási csalódás!! Nem hidratál egyáltalán, felkenésnél piros foltos a fejem,enyhén bizsereg vagy csíp nemis tudom ... ez valami bekutyult maszlag ami túl van hypeolva szürreális áron minden terméke.... soha többet semmilyen MIXA !

Signal White Now Forever White Fogkrém

Signal White Now Forever White Fogkrém
2021. július 25.

Eddig a sötétkék goldot használtam már pár éve,azóta sima egyszerű fogkrémet.Most kipróbálni vettem ezt, a külseje ezüst csillógó és belül van elrejtve egy erős tinta kék csík, habzásnál is erősen kék,ami nagyon tetszik. Mint ahogy a hajnál is a sárga pigmenteken segít a kék/lila szín, itt a fogaknál is ezt alkalmazták,így fogmosás után fehérebbnek tűnik és kiemeli a fogakat. Most úgy 1 hónapja használom ,napi 2szer, nem volt sárga a fogam csak kávézás után ,de fehér sem viszont nagyon szépen teljesít a fogkrém. Fotókon mintha visszaverné a fényt vagy nemis tudom, mindegyiken hófehér a mosolyom,megszerettem. Az íze kellemes,enyhén mentolos. Nem csodaszer,de elégedett vagyok vele,egy tubust mindenképp ajánlok kipróbálni!:)

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
2021. július 24.

Nálam tuti befutó,az illata nagyon szuper nem is tudom mihez hasonlítani,de azonnal megtetszett. Van egy tuti praktika a lemosásra: miután megszáradt,vizes kézzel megnyomkodom , és amikor besötétedett,újra megnedvesedett, finoman körkörösen fel lehet oldani mindenhol , aztán simán kézzel leöblíteni egy sima vizes arcmosással. A lemosás után hagyott réteg nekem kifejezetten tetszik, mert olyan mintha kissé olajos,ápoló hatást hagyna, nem kell arckrém utána ! Sokkal jobb,mint egy maszk ami után puha,de kifeszült,száraz lesz a bőr... Vagy matt,de kell rá pluszban krém...Szerintem kicsit borsos az ára,bár kevés kell belőle,és akcióban 2ezer már tűrhető egy Loreal-ért. Az egyetlen negatívum,hogy este szoktam használni,de reggelre nagyon olajos lesz a bőröm tőle. Viszont ezért nem vonok le,mert hozza az elvártakat! Mindenképp ajánlom :)))