Merengo95

Regisztráció dátuma: 2017. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém
2022. január 12.

Még nem dontottem el, hogy ujravevos lesz-e:
1. Az illata brutal eros, eleinte nagyon zavart, de mar mrgszoktam + ez legyen a legkisebb bajom.
2. Szerintem annyira nem hidratal.
3. Orakig tart, mire beszivodik,ugyh estere nem ajanlatos felkenni.
4. Nehez elkenni, annyira suru, tomeny.
5. Neha mintha viszketne tole a borom.
Pro: alapozo alatt nagyon jol hidratalja a bororm, szep kepet ad, illetve vedi egesz nap az arcom.

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj
2021. május 14.

sajnos nagyon sokat nem művel a hajjal, de azt nem is egy ilyen árkategóriás, meg márkás cucctól kell várni. az elseve olajával több táplálást éreztem, viszont az össze is ragasztja a hajat és lassan szívódik be.
azért ezt is elhasználom a könnyebb kifésülés, hajformázás és fényadás céljából, de amúgy semmi extra
mégegyszer nem veszem meg

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. június 14.

Nagy nehezen sikerült végre nekem is hozzájutni. A T-vonalban kicsit olajos vagyok, pattanások hál'Istennek 17 éves korom óta nem zaklatnak, viszont a pórusaimba a Grand Canyos is elférne + rengeteg mitesszer, amikkel nem tudok mit csinálni, hiába tisztítom őket ki, egy nap alatt újra feltöltődnek. Mivel a mai nap volt a 3. v.4. használat,ezért még a pórusaimról nem igazán tudok nyilatkozni DE!!!!!!!! mindig is szemcsés arctisztítókat preferátam, úgy éreztem csak azok távolítanak el minden dudorkát az arcomról, mióta viszont ezt használom, az arcom olyan puha és sima, mint a babapopsi. Ilyet egyik bőrradírom se tudott még,úgyh ha más hasznom nem is lesz belőle, már ezért megérte. És ahogy elnézem,sokaig elég is lesz ez az üvegcse.
Az arcbőrömet illetve nem tudom, h milyen. Régeben érzékenynek mondtam volna,de mindig is rákentem a dolgokat és fél órás pirosságon kívül más bajom sosem volt. Ezzel a folyadékkal is csk pici csípéseket érzek,de csk ha előtte nyomogattam a mitesszereimet v jobban súroltam a fejemet.
Egyenlőre megkapja az 5 pontot,de a későbbiekben meg jövök uptadelni.