Merengo95

Regisztráció dátuma: 2017. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. március 15.

2. tubussal használom a melírozott hajamra. Eredetileg nem ezt akartam volna venni,de csak ehhez fértem hozzá. Az első tubussal meg voltam elégedve, többszöri használat után a világosabb részeket mintha kicsit lilásra színezte volna, de engem nem zavart. Most még szőkébb vagyok és a fodrászom tanácsára használom állandóan,h a legközelebbi időpontomon még világosabbra festhesse. Háááát, az elmúlt 1 hónapban semmi hasznát nem tapasztaltam, tök sárga a melírom és borzasztóan szárítja a hajamat, pedig balzsamot is használok. Az árát pedig szimpla lehúzásnak tartom. Amint lesz időm szétnézni, tuti veszek egy másik márkájú hamvasítót.

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2020. március 15.

Nagyon szeretem a Baleának az arctisztítóit. Ezt és a zöld szemcséset szoktam venni, Ártani még soha nem ártott, kicsit talán szárítanak,de irritációt vagy pattanásokat nem okoztak még.

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra
(!)

A Krémmániától kaptam ajándékba és őszintén szólva annyira nem örültem neki. Az Yves-től mostanában elég sok csalódás ért, nem is nagyon vásárolok már náluk. Egyszer vettem tőlük arckrémet, a kék Hydra Végetal-t és annyira szörnyű volt számomra,h ki kellett dobnom. Nem szívta be a bőröm, ragacsos hatást keltett és órák után is peregtek le a darabok a fejemről,amint hozzáértem.
Hál'Istennek mindezt nem tapasztaltam ennél a krémnél, kellemes csalódás ért. A bőröm azonnal beszívta, semmilyen ragacsos érzetet nem hagyott maga után, nem is pergett le darabokban, az illata is kellemes. Tudom, nem a külcsi alapján ítélünk meg vmit, de azért erre a dobozra kész öröm ránézni a polcon.
Nappali krém, de mivel jelenleg nincs más itthon, így este is ezt használtam. A lifting és bőrfeszesítő hatásáról nem igazán tudok bármit is mondani, bár én az ilyesmit nem is egy ilyen krémtől várnám el. 24 évesen pedig a ránctalanító hatása se vonatkozik rám.
Sajnos nekem így télre ebben a szeles időben nagyon nem elég a hidratáló hatása, valszeg inkább nyáron lenne érdemes használni, Sminkeltem is fölé,de úgyse vettem észre se javulást, se romlást. Az új Loreal-os hidratálónál azonban mindenképpen jobb.
Azoknak ajánlanám,akik eddig is a márkától választották arckrémjüket.
U.i.: semmilyen irritációt vagy + pattanást nem okozott.