MeridaMD

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tangle Teezer Thick & Curly Hajkefe

Tangle Teezer Thick & Curly Hajkefe
2019. április 26.

Derékig érő göndör hajam van, úgyhogy a vésülködés mindig kínszenvedés volt, de ezzel fele annyi szenvedéssel, fele annyi idő alatt végzek.
Sokkal alaposabb és fájdalommentesebb, mint bármelyik eddig fésűim. Mivel egyáltalán nem bontja szekciókra a hajamat, szebben eloszlatja a balzsamot, és száradás után göndörebb lesz, mint valaha :)

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
2019. április 6.

Több hónapja használom, nagyon imádom! Nem lesz tőle matt az arc, mint egy matt alapozótól, de nem csillog, mint a többi fényvédőtől, ami szerintem ebben a kategóriában már mattnak számít. A felkenés után pár perccel nem is látszik, hogy bármi lenne az arcomon.
Ha egyszerre az egész arcot beteríti vele az ember, hogy majd a végén eloszlatja az egészet, akkor nem lehet szépen eldolgozni, mert nekiáll megszáradni. Részletekben felkenve és eldolgozva viszont nekem a legjobb fényvédőm, ami eddig volt... Csak rendesen kell felkenni, és akkor teszi a dolgát.

Syoss Curls & Waves Kétfunkciós Krém Hajpakolás

Syoss Curls & Waves Kétfunkciós Krém Hajpakolás
2019. március 6.

Hajmosás után használtam, és tényleg göndörebb lett a hajam, de egyrészt életemben először nem a szárazság, hanem a zsírosodás volt a probléma, másrészt olyan göndör lettem, mint Zámbó Jimmy, ami nem volt a célom. Olyan, mintha egy hajzselét kevertek volna egy balzsammal. Azt, hogy a gubancokon segítene, nem vettem észre. Leárazva vettem, elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.