Meriel

Regisztráció dátuma: 2011. július 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 3.
Bőrprobléma: -

Alterra Parfümmentes Testápoló

Alterra Parfümmentes Testápoló
2013. január 24.

Először meglepődtem, hogy milyen szép növényi olajak szerepelnek az első helyeken, ugyanis ebben az árkategóriában és minőségben inkább az alkohol szokott a második helyen lenni, vagy legalábbis a szója olaj.
Igazi illatmentes natúr testápoló, nagyon jól beszívódik és remekül hidratál. Én alapkrémnek is használom, csorgattam bele ligetszépe olajat és cseppentettem bele levendulát, így igazi kényeztető kencét kaptam a néha viszkető, kiütéses bokámra.
Az ára egyáltalán nem magas, tekintve, hogy a fő összetevői növényi olajak.

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2013. január 24.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Nem szárít, frissít és igazán gyógynövényes, tiszta illatot hagy maga után.
A többi hozzászólónak: azért kell lemosni használat után, mert olyan összetevőket tartalmaz, ami megnyitja a bőr pórusait a további hatóanyagok befogadására. Ha rajtahagynánk egész napra, akkor folyamatosan nyitva lennének a kapuk és minden oda nem illő dolog is szépen bejutna a bőrünkön keresztül. Tudom, ez kicsit meredeken hangzik, de tudomásul kell vennünk, hogy a valódi és magas hatóanyagtartalmú kozmetikumok máshogy működnek, mint a vegyészlaborban kőolajból előállított társaik. Legyetek türelmesek, a natúrkozmetikumokhoz idő kell. Idő, amíg a bőr felfogja, hogy végre jó történik vele :-)

Farfalla Kondicionáló Hab

Farfalla Kondicionáló Hab
2013. január 24.

A göndör, erős szálú hajamnak nagyon jó. Hajmosás után a még nedves hajamon eloszlatok 2-3 pumpányit, jó tartást ad, nem ragad, kellemes az illata is.