merilyen

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. szeptember 5.

Nagyjából 4 hónapja használom AA Prestige termékekkel (nappali/éjszaki krém) Tini korom óta küzdöttem pattanásokkal.Nagyjából 1 hónap után már látványos javulás volt. (Ebben azért nagy, sőt hatalmas szerepe van egy zseniális kozmetikusnak is, aki megtanított a megfelelő arcápolásra.) Én ezt arctisztítás után használom, most már nem minden nap, hanem nagyjából hetente 2-3 alkalommal esténként. Mindenképp újra rendelem!! És annak ellenére hogy ebay, kb. 1 hét alatt itt van. :) Ajánlom mindenkinek! Nem tudom melyik krém szabadított meg a pattanásaimtól, de úgy gondolom enélkül nem lett volna ennyire gyors és látványos a "gyógyulásom"

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal
2016. szeptember 5.

Olvastam itt a véleményeket és a túlárazottsággal egyet értek. Nekem nemtudom mikor volt ennyire pihe puha a sarkam utoljára, egész nap tapiztam. :) Ezért a 4 * Azt hozzá kell tenni, hogy nem volt berepedezve, de sima áztatással és reszelgetéssel nem tudtam csodát tenni, kemény maradt mindig picit. Én kínai piacon vettem nem 10 ezer ftért. Annyit nem adnék érte.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. augusztus 14.

Régóta használom, kedvenc és alap darab. "Csupán" szemfesték lemosásra használom. 3 féle micellás víz közül ez nálam a nyerő. Emelett a Nivea és L'oreal hasonló.termékét használom.Teljesen leszed mindent a szememről, nagyon sokáig elvagyok egy flakonnal. Sosem várnám egy micellás víztől, hogy minden sminket leoldjon az arcomról értem itt alapozó és társai, arra ott vannak a lemosók.