Merlotwine

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Totes Meer Premium-Maske Repair

Totes Meer Premium-Maske Repair
2018. április 27.

Nekem ez borzalom.
Háromszor kellett végigsikálnom az arcom, mire lejött (most majd a kádat is sikálhatom, mert körbe fölragadt rá), iszonyú nehéz, zsíros maszk.
Az illata meg EXTRÉM erős. Én bírom az illatos dolgokat, és van is hasonló illatú parfümöm, de ha illatot akarok, akkor a parfümöm fújom magamra, és nam akarok egy tömény kölnit az arcbőrömre.

Nekem egy új kiszerelés van meg, nem tudom, hogy megváltoztatták-e az összetételt, mert nekem szürreális, hogy lehet ezt a dolgot szeretni. Nagyon ritkán dobok ki bármit is, na ezt azonnal.

Borzalmas. A márkától van egy másik maszkom, az csak simán semmilyen. Nem dőlök be többet a csinos csomagolásnak. Maradok a bevált ronda, de hatékony maszkjaimnál. :D

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2018. március 21.

Kipróbáltam, és nem bántam meg.
Felvitel után kicsit ragacsos, de jól beleragad a púder, és nagyon-nagyon tartós! Egész nap bírja.
Lemosásnál figyelni kell, mert nehezen jön le.
Fedése rendben van, bár építve kicsit nehéz az arcbőrön, én a könnyebb alapozókat jobban szeretem, viszont a tartóssága kárpótol. Ha problémás a bőröm, lealapozom ezzel vékonyan, és egy könnyebb alapozóval viszek rá még egy réteget. így tartós végeredményt kapok.

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2018. március 21.

Ajándék volt, nagyon örültem neki, nekem nagyon tetszik az üvege, viszont más illat, mint amiket én szeretek.
Ezzel meg is tudnék barátkozni, mert olyan erőt sugárzó nő képe ugrik be róla -én nem vagyok ilyen, de alkalmakra szeretem használni.
Tényleg elég maszkulin illat.
Ami viszont szörnyű, az a tartóssága. :( Ahhoz képest, hogy milyen drága parfüm, semmedig nem tart az illat. SEMEDDIG. Egy testpermet vagy fújós dezodor is tartósabb ennél.