Mesi1st

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Radico Organic Henna Alapú Hajszínező Por

Radico Organic Henna Alapú Hajszínező Por
2019. július 30.

Khadi sötétbarna vagy fekete festékét használtam. Kb. 20% ősz lenövésem van általában. Khadival mindig elő kellett hennáznom, hogy az ősz hajszálakat befedje. Emiatt és az ára miatt is néztem más alternatívák után. Bioboltban ajánlották ezt a festéket, elsőnek sötétbarnát vettem. Nem hennáztam elő az ősz hajszálakat, a végeredmény ott kicsit világosabb vöröses árnyalat, de kb. a Khadival is ugyanezt értem el. Nekem bejött. Egyébként saját tapasztalat, hogy az indigó/henna is jobban tapad azokon a részeken, ahol már van korábbi festésből a hajon henna réteg.

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2017. augusztus 26.

Eddig egyszer próbálkoztam meleggyantázással, de annyira nem jött be, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Az itteni vélemények alapján a gyurmázós technikával kezdtem, aztán gondoltam picit rámelegitek mikróban. Nekem a mikrós melegítéssel jobban ment a spatulás felkenés és bár elég ügyentlen vagyok gyantázásban, de amit lehetett azt így is le tudtam szedni :)

Yamuna 100% Shea Vaj

Yamuna 100% Shea Vaj
2017. június 20.

Imádom a yamunás termékeket, de ez a shea vaj nem fog közéjük tartozni. Honlapról rendeltem, meg se fordult a fejemben, hogy egy natur shea vaj esetén megnézzem, az összetevőket. Ha tudom, hogy illatosított még 30% kedvezménnyel sem veszem meg.

Update: eredetilag 2 csillagot, adtam, de kap még egyet, mert jól működik a száraz bőrömön, irritációt nem okozott. Aránylag jól kenhető, de lehet hogy ez a melegebb időnek is köszönhető.