Mesilla

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lush Movis Arcszappan

Lush Movis Arcszappan
2020. január 2.

Csak megjegyzésre írtam, ott viszont nem lehet csillagozni, úgyhogy még egyszer:
Kicsit szétázott kenyér állaga van, ha vizes, továbbá oda kell figyelni, hogy ne álljon vízben használat után, mert akkor szétmállik, és nekem többszöri használat után már kevésbé akar habzani, de jól tisztít és kellemes az illata. Azért legközelebb majd lehet, az aktív szenes arclemosót választom.

Update: viszont a bőröm nagyon szereti, és rájöttem, hogy nem úgy kell használni, hogy a kezemre viszem fel, és úgy a bőrömre, hanem közvetlenül az arcomat dörzsölöm vele, így radíroz is, és így már nagyon bejön. Mégis újra veszem. :)

Lush Once Upon A Time Szilárd Testápoló

Lush Once Upon A Time Szilárd Testápoló
2019. november 26.

Egészen elképesztő illata van, nem tudnám mihez hasonítani, de tartós és kellemes. Bár drága, de kiadós adag. Gondoltam egy lekváros befőttes üvegbe belefér, de a széles alsó pereme miatt végül el kellett vágnom, csak úgy tudtam beletuszkolni. Tényleg nagy tömb. Jól hidratál, de nem ragad, szépen beitta a bőröm.

Lush Silver Bells Tusfürdőzselé

Lush Silver Bells Tusfürdőzselé
2019. november 26.

Egészen érdekes vele tusolni. Ez az első tusolózselém, úgyhogy újdonságként hatott, hogy egy fura, puha és csúszós tapintású cuccal kell lefürdenem, de nagyon jól kezelhető, szerinetm kevesebb vízzel is beéri, mint a szappan, nem kell annyit vizezni. Az illatát bár virágosnak írja, engem valamiért emlékeztet az Othello szőlőre, amit imádok, úgyhogy ezért plusz pont jár. Egyébként jól tisztít, tényleg mintha rendes szappannal mosakodnék, de nem szárít.