messzirolszep

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Foreo Luna Fofo

Foreo Luna Fofo
2019. május 24.

Szkeptikus voltam ezzel a kütyüvel kapcsolatban, főleg a nagy hype miatt, amit a blogger - vlogger lányoknak köszönhetett. Másfél hónapja úgy döntöttem, hogy a hatalmas hype ellenére adok neki egy esélyt. Őszintén mondhatom hogy nem bántam meg, az alkalmazás tökéletesn működik a telefonomon, a bőröm azóta pihepuha és sehol egy pattanás. Nem gondoltam volna hogy az első pár nap után szemmel látható lesz a változás, de mégis! Az első egy - másfél hétben napi 2x használtam, azután már csak napi (leginkább este) egyszer, most kétnaponta használom és a bőröm tényleg tökéletes lett tőle! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ment az 5 csillag.

Mexx Pure Woman

Mexx Pure Woman
2017. április 16.

Ajándékba kaptam. Amikor először megszagoltam, egy kicsit féltem attól hogy hogyan is fog az én bőrömhöz passzolni. Az első "éles bevetés" után minden aggodalmam elszállt az illatával kapcsolatban. Megvan A Parfüm! Tartósságával nekem nincs problémám. 12 óráig simán lehet érezni az illatát. Jár az öt csillag.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2017. április 16.

070-es Spicy árnyalatot szereztem meg magamnak. A színe elképesztő, lerobbanthatatlan. Nyugodtan ehetek, ihatok amikor ezt a rúzst viselem. Párom legnagyobb örömére csókálló.
A Garnier kétfázisú micellás vizével nagyon könnyen el lehet távolítani.
Egyetlen negatívuma, hogy az én ajkaimat nagyon szárítja még akkor is ha gyakran használom a mellé csomagolt ápolót.
Az ára valóban egy kicsit borsos, de igazán megéri.