Mesza

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2017. április 5.

Nekem bevàlt, bàr csodàt nem vàrtam tőle. Szülésem utàn csomòkba hullott a hajam, a halànték mellett meg is kopaszodtam jobb oldalon jò nagy részen. Ekkor kipròbàltam patikàban kaphatò sok féle vitamint is, a hajam visszanőtt ugyan, bàr jò sokàra, kb 3 - 4 hònap alatt, a hajam minősége semmit nem javult, nem nőtt a hossza, sőt mivel festetem, ezért szâraz is volt, fénytelen,töredezett, folyton vàgatni kellett. Ezek a vitaminok nem sokkal voltak olcsòbbak, mint a Magic Hair. 1 hònapja szedem ezt a vitamint, a hajam àllapota màr most nagyon szép, nem töredezett a vége, pedig most is festetem, a hajam is nő tőle, bàr nem mértem, hogy mennyit. A körmöm szebb, a bőröm is. Igazàbòl amiért megvettem, hogy a hajam àllapotàn javìtson, azt teljesìti, a többi vitaminnal ezt nem tudtam elérni, pedig jòpàrat beszedtem. Az összes többi haj, bör, köröm vitaminhoz képest ez a legjobb, ezért maradok csak ennél.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2017. február 12.

Màr majdnem visszafestettem a hajam sötétbarnàra, mire megtalàltam ezt végre. Vilàgosbarna lett a hajam, de rengeteg a vörös pigment a hajamba, borzasztò vörös àrnyalata volt a hajamnak. Fodràszhoz jàràst sajnos én nem engedhetem meg magamnak, a vilàgosítàst is hònapok alatt magamnak csinàltam otthon, csalòdott lettem volna, ha újra vissza kellett volna festenem sötétre. Nekem a vizbe rakok 15 cseppet öblités nem hasznàlt, én 1 adag balzsamba amit hajmosás utàn hasznàlok belekeverek 20-25 cseppet, kb 5 percig rajta hagyom. Csodaszer 5*

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2017. február 12.

Ez a legjobb hajfesték amit hasznàltam, miòta vilàgosabb a hajam. Feketéből lett a hajam kivilàgositva vilàgos barnàra de rengeteg a hajamban a vörös pigment, ezért vöröses vil.barna szine volt a hajamnak, igy nem tetszett. Ebből a 8.1 és 9.1- et hasznàltam összekeverve., teljesen elvette a vörös àrnyalatàt a hajamnak, szép hamvas vil.barna lett, eddig ez tudta csak teljesiteni, màs màrkàjú hamvas hajfestéktől u.olyan vöröses volt a hajam. Egy kis negativum, az én hajamat kicsit kiszàritotta, de hajvégàpolòval rendbe lehet hozni. De ez legyen a legkevesebb, a színe legalàbb jò lett végre. Nekem 5*