Meszticke

Regisztráció dátuma: 2011. március 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

CeraVe Eye Repair Cream

CeraVe Eye Repair Cream
2021. április 14.

Nem irritálja a szemem, elég sok krémtől könnyezem, viszketek. Emelett kellenes érzetet hagy, hidratál. Ennél se több se kevesebb. Azoknak ajánlom akik nem várnak semmi látványos változást csak egy kellemes hidratálót.

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder
2021. április 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szuper termék, én is úgy érzem, hogy már soha nem veszek más púdert. Könnyű mint egy fátyol :) csodaszép finom ragyogást ad, ez olyan mint az egészésges bőr sajátja, nem mű. Nem ül bele semmilyen mini ráncba és szem alá is bátran használható. Egyetlen negatívum az ára, de ez igazából nem is az. Utazó méretben is elég volt nekem 6-7 hónapig, a nagy meg még mindig 3/4-ig van, pedig majdnem 1.5 éves. Oké mostanában kevesebbet használom, de akkor is. Újravevős, imádom.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2021. április 13.

Lassan az üveg felénél járva írom a véleményemet. A propolisz miatt vettem meg, illetve bevallom megfogott a marketing: a neve, külseje, mind azt ígérték ez az a propolisz szérum amit keresek (igazából a Skinfood Royal Honey essence a vágyam, de dupla árban van) :)
Szuper könnyű, szépen beszívódik (egy pipettányit oszlatok el közvetlenül az arcomra) gyakorlatilag nyomtalanul. Kellemes érzés, de önmagában kevésnek érzem. Este használom, retinal (G&G A-game 5) elé.

1 ÖSSZETEVŐ

Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen