Metta

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On
2019. január 29.

Nagyon szeretem, több darabot is elhasználtam már belőle. Nincs illatosítva, és hatékony az izzadás ellen nekem.
De sajnos mostanában már nem tudom megvenni. Eltűnt a Rossmann-ból, és a Pingvinpatikából is.

Isana Sensitive Sampon

Isana Sensitive Sampon
2017. május 25.

Az én fejbőröm is érzékeny, és gyorsan zsírosodik. Ezt a sampont csak egyszer használtam, de nem fogom többet. A hajmosás jó vele, az illata nekem nem zavaró, és a kifésülés is könnyen ment balzsam nélkül. De a szárítás sokáig tartott és valahogy olyan "ragacsos" tincsek maradtak. Nyilván az összetételben említett "ápoló formuláknak" köszönhetően. Egyébként az utóbbi időben több samponnal járok így, hogy nem válik be, a frissen mosott haj érzése helyett, olyan csapzott lesz az eredmény. Biztos a fejbőrömmel történt valami. :(

Balea Vitalizin Shampoo Lemongras & Grüne Minze Sampon

Balea Vitalizin Shampoo Lemongras & Grüne Minze Sampon
2016. június 21.

Az itteni vegyes vélemények ellenére megvettem. De tényleg nem jó. Talán csak addig, ameddig a hajam mosom vele. A kifésülés is simán ment. Csak a végeredmény lett szánalmas. Olyan mint ha meg sem mostam volna. Valahogy "zsíros hatású" maradt a hajam. Ráadásul ebben a melegben az izzadás miatt még csapzottabbnak néz ki a fejem. Nem akarom most újra mosni, kivárom a rendes időbeni szokásos hajmosást. De nem mutogatom magam ilyen fejjel. :(
Egyetlen jó tulajdonsága talán az illata.