Mhajni

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2019. november 25.

Ezt és a Benton Aloe-BHA tonert kb egy időben kezdtem használni, és nagyon jól hidratál, könnyű, áttetsző, zselés állagú krém, a kettő együtt szuper. Nagyon kevés is elég belőle. Minden este használom az utolsó lépésként, és meglepő, de a vízhiányos kombinált bőröm nem szárad ki, tök kényelmes, hatásos, jó összetevőkkel, jó ár-érték aránnyal (30 ml kb két hónapig volt elég). Így az őszi időszakban jól teljesített, megnézzük, lesz-e tél, és akkor milyen hatással lesz :) Addig is megelőlegezem az ötöst.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2019. november 25.

Nemrég kezdtem bevezetni különböző koreai termékeket, köztük ezt a tonikot is, és azt kell mondjam, ez a termék fix marad a rutinomban. Reggel és este használom, két pumpálásnyi mennyiséget oszlatok el az arcomon és nyakamon arctisztítás után (este hámlasztás után), így használva a kicsi, 50 ml-es kiszerelés több, mint két hónapig elég volt! Potom 1500 forintért nagyon kiadós, remek árban van, és rendkívül meggyőzőek az összetevői. Könnyen használható ez a pumpás kiszerelés, és tetszik, hogy nem teljesen vízszerű, így én a vattapamacsot is mellőztem, simán belemasszíroztam/belepaskoltam a bőrömbe, kb. két perc alatt be is szívódik, nem ragad. Kombinált vízhiányos bőrűeknek nagyon ajánlom, szuperül hidratál (igaz, a Benton Aloe-Propolis géllel együtt használom, lehet hogy azzal ilyen hatásos), nem okozott pattanást, talán kicsit a pórusok is kisebbek, szebb az összkép. Abszolút újravevős kategória :)

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2019. november 10.

Az ára fájó pont, egyébként jó lemosó, szuper összetevőkkel. A kis kiszerelést vettem meg, az kb egy hónapig elég volt nagyon minimális mennyiséggel (kb borsónyi), és csak este használva. A sminket nem szedi le maradéktalanul, nála is szükséges a double cleaning, de ha nincs szempillaspirál meg szemceruza csak alapozó, akkor elég lehet magában is. Kombinált vízhiányos bőrömnek jó volt, a szemkörnyéket picit szárította csak. Az ára miatt, és mert azért messze van a csodaszertől, hármast kap.