miamano

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. december 30.

Azt hiszem júliusban rendeltem az első tubussal, egyszerűen imádtam, nem tudtam rá semmi negatívumot mondani. Nagyon tetszett, amikor hidratálóolajat kentem előtte az arcomra, akkor a felesleget teljesen beszívta az arcom Paula kréme után. A páromnak is nagyon tetszett, ez pedig szintén hatalmas pozitívum volt. Gondoltam, ha végre ő is elégedett egy fényvédő krémmel akkor tényleg tökéletes számomra, legalább ő is használ fényvédőt.
Elfogyott, újrarendeltem. Lehet, hogy hiba volt. Nagyjából 3 hónapig volt elegendő mindennapos használat mellett, miután újrarendeltem a bőröm rendkívül vízhiányossá vált, a folyamatos használata mellett olyannyira, hogy arcmosás után szinte fájdalmasan húzódik a bőr az arcomon, a DW alapozó elképesztően rémes látványt nyújtott (pedig előtte szünet nélkül használtam másfél évig), alapozót kellett váltanom és sokkal intenzívebb hidratáló krémet beszerezni.

Összeségében ennek a krémnek még véletlenül sem kéne megkapnia a "hidratáló" jelzőt, mert szerintem egy cseppet sem hidratál éppen ellenkezőleg baromira szárít egy normál bőrtípusnál, lehet, hogy az olajos bőrnek szuper, nekem nagyon nem vált.

Pozitívum: a szárító hatást leszámítva minden fent említett igéretét betartja, ultrakönnyű, matt, szem körül is bátran használható. Az eddig használt fényvédőim közül, tényleg ez adta a legkellemesebb viseletet.

Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse Dark

Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse Dark
2015. október 10.

Rengeteg youtube videón láttam mennyire szeretik ezt az önbarnítot, plusz az instagramon is nézegettem before-after képeket és hát annyira meggyőzőek voltak, hogy (szkeptikusan) rendeltem egyet dark árnyalatban. Mivel épp akkor sok minden mást is rendeltem innen-onnan ezért én nem közvetlenül Magyarországra szállítattam, hanem amerikába, egyelőre az international shipping-et nem tudom véleményezni, de már úton van közvetlenül Magyarországra egy újabb 2 darab.

A termék: IMÁDOM !!! egyszerűen annyira tökéletes barna színt ad, hogy senki rá nem jött, hogy önbarnító...nincsenek foltok, csíkok!! mindenki azt hitte, hogy beragadtam a szoláriumba. A dark szín egy igazi 'nyaralásbólvisszajött' barnaságot ad, feltételezem a medium pedig egy egészséges barnaságot biztosít.
Kopása: a leghosszabb idő, amíg kitartott az nagyjából 10 nap volt, ami így nyáron baromi meglepő, hiszen fokozott izzadás mellett, fokozottan jobban kopik. Egy egész napos 30 fokban való kirándulás után eléggé összefogta a fehér felsőmet, szeréncsere nem üt át a szín, még a vékony felsőkön sem, így ez már csak akkor tűnik fel, amikor leveszem a felsőmet. 20 fokos 30 perces mosás alatt simán kijött a barnító.
Illata: felkenéskor szerintem semmi zavaró nincs az illatában, viszont másnap eléggé érezni a tipikus önbarnító szagot.
A felkenéshez elengedhetetlen az erre kitalált kesztyűjük, (amire egyébként rengeteg kód van az instagramon/blogokon, amik használatával mousse-ként egyet ingyen küldenek)
Soha többet egy másodpercet sem akarok napozni/szolizni ! :)

UPDATE: most rendeltem eloszor kozvetlenul Magyorszagra...a honlapon igert max 15 napbol kozel harom het lett, ami persze nem feltétlen az o hibajuk (bar ugye ok valasztjak meg kivel intezik a szallitast..) 75 usd ertekben rendeltem 2 mousset, miutan lattam, hogy 2-3 napja Mo-n van de nem igazan tortenik semmi, elkezdtem erdeklodni a LovingTan-nel es a vamon. A lovingtan nem igazan foglalkozott erdemben a dologgal, a vamon mondtak, hogy vameljaras miatt nem kaptam meg, felgyorsithatom az ugyintezest, ha elore elkuldom a szamlat, es a papirt amit ok mar elkuldtek nekem postan. Osszesegeben 6500 forintot kellett meg rafizetnem, igy a vege nagyjabol a két termékre 27.000 ft volt, amire nem azt mondom, hogy megfizethetetlen, de nem biztos, hogy ha elfogy ujra rendelem...jo lenne egy hasonloan jo termeket talalni, ami eu-n belül beszerezhető :(

Masnak volt hasonlo problemaja a szallitassal?

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2015. szeptember 17.

Borzasztóan csúnya karikáim szoktak lenni a szemem alatt, függetlenül attól, hogy mennyit alszok, iszok, sportolok, tök mindegy milyen ősi mágiát vetek be. Még kutyasétáltatáshoz is valami minimális fedésű krémet/korrektort kenek a karikámra...nem akarok senkit sem ijeszgetni. RENGETEG korrektort próbáltam high-endtől a drogériásig (MAC studio fix, Estee Lauder Double wear korrektor, LA girl pro concealer, Kryolan stb stb) tehát azt hiszem az összes full coveragenek kikiálltott terméket. Természetesen a legtöbb ténylegesen eltüntette a karikát, de nem mondom, hogy sokkal szebb esztétikai élményt nyújtott. Száraz bőröm van, a szemem környékén is, így a fixálásal csínyán kell bánnom, mert talán még a lila karikáknál is csúnyább egy szikkadt sminkben úszó szempár...
Nem rég értem haza a Müllerből, eredetileg nem is ezt akartam megvenni, hanem a tégelyes társát, plusz a Maybellinetől egy korrektort, az utóbbit nem árulták, az előbbit pedig egyből leszavazta ez, hiszen ez mégis csak inkább való szemre, mint a tégelyes!
Amint hazaértem lemostam a MAC-es borzalmat a szememről, és felkentem ezt, mivel csak a kíváncsiság hajtott ezért gyorsan ujjal feltapogattam. Hát azt kell, hogy mondjam messze a legtökéletesebb korrektor amit valaha próbáltam látványvilágát tekintve. Az első gondolatom az volt: Na jól belenyúltam a tutiba! :))
Mivel tényleg csak nagy örömömben gyorsan feltettem ezért a tartóságáról még nem tudok nyilatkozni (később updatelek)
Nem állítom, hogy ez a korrektor biztosan lenyomja az összes high-end korrektoromat, de abban biztos vagyok, hogy jelenleg az én bőrömöm ez a legjobb!!! Szerintem a korrektor, mint ahogy az alapozó is, ahány ember annyi féleképp működik..sajnos sokfélét ki kell próbálni, ha az ember nem olyan szerencsés, hogy a legnépszerűbbek egyből bevállnak neki.
És ami a legviccesebb...mindössze 1200 forint volt..

UPDATE: maximálisan megvagyok elégedve a tartóságával, egésznap a helyén marad, a legtöbb korrektornál, ha nem próbálom a lila színt, mondjuk narancssárgával, vagy barackkal kiegyenlíteni, akkor egy idő után átüt rajta a szemem alatti lila szín, (természetesen a hétköznapokban nem szoktam ilyen procedúrákkal foglalkozni...) nos ennél a korrektornál ez alig észrevehető :)) egyszerűen imádom!!!
Tudom, hogy sokan korrektort használnak highlighterezéshez az arcon, hát ez nem az a korrektor ami ezt a funkciót el fogja látni :D szerintem ahoz egyszerűen túl sok! ezt egy full-coverage korrektornak találták ki, és szerencsére annak tökéletes :)

NEGATÍVUM: feleslegesen erősnek találom az illatát. A waterproof címkével/tulajdonságával nem igazán tudok mit kezdeni, szerintem minden valamit is érő alapozó/korrektor nem fog lejönni olyan mennyiségű víztől ami napközben érheti az arcunkat, nyilván a balatont nem sminkben fogom átúszni :D viszont, valóban nagyon ragaszkodó darab, a beautyblenderemből nagyon nehezen jön ki, pl az estee lauder double wearhez alapozóhoz képest, amit sajnos negatívumnak neveznék...