Mibona

Regisztráció dátuma: 2018. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2019. június 22.

Eleinte imádtam! Tök jól működött.
Mondhatni ingyen volt, mert melóban kapott karácsonyi utalványból vettem és nagyon jól tettem, mindent kihúzott, puha, selymes és szőrtelen volt mindenem. Emlékszem, még az apró borostákat is kihúzta.
Most meg másfél éves, télen pihent kicsit és most, hogy újra elővettem, hatalmas csalódás.
A hónapjamat félig szedte ki, forgathatom, simítgathatom akárhogy, nem szedi ki a többi szőrt. Ugyan ez igaz a szeméremdombomra is.
Már a lábamon ki sem próbáltam, úgy felhúzta az agyam. Még egy próbát teszek vele, és ha tovább táncol az idegszálamon, megy a kukába! :@ Azért egy másfél éves készüléket kidobni elég környezetszennyező és az ára miatt nagy luxus is...

The Body Shop Kahaia EDP

The Body Shop Kahaia EDP
2018. október 14.

Édesanyámnak vettem még anyák napjára.
Olyan illatot akartam neki mutatni, ami állatkísérlet-mentes és rendkívül finom.
Az illat valóban elvarázsolja az embert, nagyon kellemes, nem tolakodó, édeskés, tényleg finom :)
Viszont nem túl tartós, pár óra és nyomtalanul eltűnik, mintha ott se lenne.
Ennél azért többet vártam tőle, ahhoz drága, hogy 2 óránként fújkálja az ember magára..

The Body Shop Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss EDT

The Body Shop Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss EDT
2018. október 13.

Imádom ezt az illatot! Annyira finom!
És azért mentem a The Body Shopba egy parfümöt választani, mert állatkísérlet-mentesek és támogatják a kozmetikai állatkísérletek beszüntetését. És nagyon beleszerettem ebbe az illatba, imádom az édes, epres illatokat. De a szerelem elszállt. Nagyon. Nagyon. Hamar.
Aranyáron megvettem ezt a vackot, amit ha 10 percig érzek, akkor lehet sokat mondok... Hát. Tanulópénz. Akármennyire is támogatom, amit képviselnek, nem tudom őket komolyan venni ezzel a minőséggel. Pénzkidobás sajnos, ennyi erővel vehettem volna Avonos testpermetet is, még talán az is tovább húzza...