Michelanghela

Regisztráció dátuma: 2017. április 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Real Techniques Setting Brush

Real Techniques Setting Brush
2020. január 21.

Nagyon szeretem, a legjobb a szem alatti terület fixálására, hibátlan, az egyik kedvenc Real Techniques ecsetem! A RT ecsetek amúgy is nagyon jó minőségűek, de ennek különösen puha a szőre, ami tökéletes arra a vékony, érzékeny bőrre, ami az ember szeme alatt van. Highlighter ecsetnek is kiváló!

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2019. november 21.

Amióta elkezdtem használni, folyamatosan van betankolva belőle a fürdőszoba polcomon. Nem tudom, hogy az aki nem tudja, h mit vár el tőle/mire használható, az minek minősíti negatívan a terméket fölöslegesen. Nyilvánvalóan nem mindenkinek csodaszer, mert nem mindenkinek van szüksége rá.
Az én bőröm vízhiányos, rozáceás, kb egy éve használom a spray-t a rutinom részévé vált. Nem, nem egymagában hidratál, és semmiképp sem szabad egy fátyolmaszk hatását elvárni tőle. Arctisztítás után ezzel hidratálok elsőnek, mivel a könnyű állagú termékektől haladunk a nehezebbek fele,...erre jönnek a különböző tonikok, stb. Van, amikor úgy használom, hogy hialuronsavat teszek rá, segít megtartani a nedvességet, és tovább marad hidratált a bőröm, mivel a vizet a hialuron megtartja, de ha nem nedves bőrre tesszük, akkor a bőrből vonja el..szuperül működik bármilyen hialuronos sűrűbb termékkel. Az arcom gyakran piros, ég, a spray ezt is segít megnyugtatni, tehát napközben fújkálni is szoktam, (a munkahelyemen is van egy belőle). Mivel egyedülálló összetétele, és elég borsos ára van, semmiképp nem jut eszembe lemosni, v lemosáshoz használni. hogy az ásványi anyagok a bőrömön hasznosulni tudjanak. Többféle face mist-et próbáltam már, de egyik sem tudta hozni ennek a nyugtató hatását, szóval nálam már egy örök darab marad. +tipp: glamouron, v joy napkon az online patikákban szokott kedvezmény lenni rá, ingyenes szállítással, (eddig unipatikánál, sipo patikánál találtam legolcsóbban, a LRP saját weboldalán max 1+1 akcióban éri meg néha)

L'Oreal Paris Infallible Sculpt Contour Palette

L'Oreal Paris Infallible Sculpt Contour Palette
2019. november 21.

Próbáltam, de nem lett szerelem. A többi hasonló jellegű termékhez képest, amiket használtam előtte, és utána, egy macerás, nehezen eldolgozható, gyenge minőségű cucc. A színválasztások sem az igaziak, koszos, v nagyon természetellenes hatást kelt, én totális pénzkidobásnak minősítem, vannak ennél ezerszer jobb drogériás termékek a piacon, töredék áron.