Micike68

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yardley English Rose EDT

Yardley English Rose EDT
2019. szeptember 30.

Igazi, kristálytiszta rózsaillat, minden mesterkéltség nélkül. Nekem az egyik kedvencem, mert egyszerű, mégis nagyszerű. Szerintem semmi mamás nincs benne, rózsa van benne hamisítatlanul. Nem keveredik semmivel, nem változik semmivé, egyszerűen az ami: angol rózsa. Érdekes, hogy sokan panaszkodnak a tartósságára, nos nekem azzal sincs bajom. Reggeltől estig bírja.

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2019. szeptember 29.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, mielőtt megvásároltam. Tesztelgettem folyamatosan, de mindig más volt a véleményem. Egyszer akartam, de azonnal, máskor meg fintorogtam. Szóval nem tudtam dönteni, és nem tudtam mire vélni, hogy mindig másként érzékelem. Sokadik tesztelés után végül mégiscsak megvásároltam. Nem mai illat, de nagyon is különleges. Én szegfűt ennyire intenzíven még soha nem éreztem parfümben. Tulajdonképpen minden más illatösszetevőn uralkodik, és nekem pont emiatt tetszik. Kifújáskor nagyon erős, később sokat szelídül, de tudni kell vele mértéket tartani. Szerintem az egyik legtartósabb illat, amivel valaha találkoztam.

Chopard Happy Spirit Bouquet D’Amour EDP

Chopard Happy Spirit Bouquet D’Amour EDP
2019. szeptember 29.

Nagyon kellemes,nyári illat. Én a nyári melegben kifejezetten szerettem. Rajtam leginkább a rózsa és a málna dominált, ami a kánikulában nagyon kellemes volt. Tartósságát erős közepesnek mondanám, olyan 5-6 óra.