Micike68

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Valentino Valentina Poudre

Valentino Valentina Poudre
2019. november 10.

Hát én igazából nem erre számítottam. Az én felfogásomban a púder illat nem itt kezdődik. Szerintem ez tömény vanília virágokkal megbolondítva. Ettől függetlenül nagyon finom illat kerekedett belőle, csak számomra (vagy az én bőrömön) nincs benne az a krémes púderesség amit vártam tőle. Őszi-téli hűvösebb időkre kifejezetten jó lehet. Tartóssága és hatósugara is szuper. Jár neki az 5 csillag.

Yardley English Rose EDT

Yardley English Rose EDT
2019. szeptember 30.

Igazi, kristálytiszta rózsaillat, minden mesterkéltség nélkül. Nekem az egyik kedvencem, mert egyszerű, mégis nagyszerű. Szerintem semmi mamás nincs benne, rózsa van benne hamisítatlanul. Nem keveredik semmivel, nem változik semmivé, egyszerűen az ami: angol rózsa. Érdekes, hogy sokan panaszkodnak a tartósságára, nos nekem azzal sincs bajom. Reggeltől estig bírja.

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2019. szeptember 29.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, mielőtt megvásároltam. Tesztelgettem folyamatosan, de mindig más volt a véleményem. Egyszer akartam, de azonnal, máskor meg fintorogtam. Szóval nem tudtam dönteni, és nem tudtam mire vélni, hogy mindig másként érzékelem. Sokadik tesztelés után végül mégiscsak megvásároltam. Nem mai illat, de nagyon is különleges. Én szegfűt ennyire intenzíven még soha nem éreztem parfümben. Tulajdonképpen minden más illatösszetevőn uralkodik, és nekem pont emiatt tetszik. Kifújáskor nagyon erős, később sokat szelídül, de tudni kell vele mértéket tartani. Szerintem az egyik legtartósabb illat, amivel valaha találkoztam.