Miciona

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Claire's Blending Sponge

Claire's Blending Sponge
2015. június 6.

Az alapozó felviteléhez vettem, és azóta a szemhéjbázist, és a korrektorokat is ezzel dolgozom el! Egyszerűen tökéletes! Nem tudom, milyen a 7-8 ezer forintos társa de ezután nincs is rá szükségem. Használat előtt szoktam kiöblíteni, majd jól kicsavarom törölközővel, és már viszem is fel vele az alapozót.

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2015. június 6.

Többször kezdtem el szolizni, és hagytam félbe lustaságból, vagy az ára miatt, a napozás pedig nem mindig lehetséges, így elkezdtem az önbarnítókról olvasgatni itt. A pozitív vélemények miatt esett erre a választásom, és mert a márkával sok jó tapasztalatom volt. Tegnap félve, hatalmas odafigyeléssel bekentem vele az egész testem. Nagyon tetszik, hogy nem ad egy azonnali lemosható barna réteget, így a ruhát sem fogta meg, pedig direkt fehér alsóneműt vettem fel, hogy lássam. Másnapra egyenletes, finom barna színt adott, sehol egy folt! Ezután (sok ésszel) kipróbáltam egy szőkítőkrémet a karomon egy kis folton, majd mikor lemostam, láttam hogy a barnaságom is "kiszőkült". :D Így jól látszott, mennyire természetes barnaságot adott már egyetlen használat után a testápoló. A foltot ezután újrakentem, és 3 perc múlva mikor ismét ránéztem, NYOMA SEM VOLT!! 2 órával később megfürödtem, újra használtam az önbarnítót az egész testemen, és még szebben bebarnultam, nagyon jól építhető az egyenletes barnaság! Újraveszem!

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Szérum/Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Szérum/Hajpakolás
2015. május 20.

Hajformázás, vasalás után használom, szép fényessé teszi a hajvégeimet, egészséges látszatot nyújt. Keveset kell belőle fújni.
Az elsőt ajándékba kaptam, de azóta újra vettem. Meglepett, hogy 2000 forint, de megéri az árát szerintem.