Midori

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: -

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. október 15.

Nagyon szeretem ezt a spirált, mert tartós, és nagyon látványos a végeredmény, ha felteszem.
Viszont az enyém már kezd kifogyni, és hiába kerestem több helyen a Rossmann boltokban Pesten, sehol nem találtam. :( Tudna esetleg valaki ajánlani olyan boltot, ahol vehetek? Köszi :)

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2014. december 31.

Sziasztok! Akik használják/használták ezt a lemosót, tudnátok tanácsot adni? Tegnap vettem meg, az emulzióval együtt. Első használatkor még rendben volt, esti használatkor viszont az arcom seborrheás fele (az orrom mellett, a homlokom, hajam töve) teljesen bedurrant, piros és égő lett. Utána bekentem a krémmel, majd csillapodott, reggelre megnyugodott. Ma délután újra próbáltam, kevesebb ideig hagytam rajta, de még így, pár óra utáni is érzem, hogy ég és húzódik az arcom a problémás helyeken. Nem értem, elvileg ez antiallergén, ráadásul eddig semmilyen termék nem váltott ki ilyen reakciót az arcomon. Persze, sima tőle, meg nem zsírosodik, de úgy gondolom, hogy ennek nem így kellene hatnia... :(

Tigi Bed Head On The Rebound Göndörítő Krém

Tigi Bed Head On The Rebound Göndörítő Krém
2014. október 2.

Nekem eddig nagyon bejön. Ma használtam másodszor. Sajnos egy új hajpakolással együtt kezdtem el használni, így most nem tudom, hogy amiatt ennyire kellemes tapintású a hajam vagy a TIGI termék miatt. Minden esetre a marketing szöveg nem hazudik: tényleg puha a hajam, és tényleg szép csigákba rendezi. Az alvást persze így sem vészeli át, de talán jobban, mint egy sima hajfixáló habbal.

Ami tetszik:
- nem lesz tőle sem száraz tapintású a haj
- nem lesz vizes hatású a haj, és nem ragasztja össze a tincseket
- simán kibírom vele heti két hajmosással, nem okoz viszketést (elég problémás a fejbőröm)
- mivel sűrű krémről van szó, kevés is elég belőle, mégsem okoz nehézségeteloszlatni hosszú hajon sem. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig tart ki
- a flakon jó kialakítású, az utolsó adagot is ki fogom tudni belőle préselni. :)

Ami nem tetszik:
- kicsit túl erős az illata. Látom, a parfüm elég előkelő helyet foglal el az összetevők listáján, viszont nincs kellemetlen szaga.
- sokba kerül, érdemes online shopokban is körülnézni

Határozottan ajánlom.

1 ÖSSZETEVŐ