Miffi

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Inika Folyékony Ásványi Alapozó

Inika Folyékony Ásványi Alapozó
2018. június 8.

Rossz, sőt, borzalmas. EL DW helyett keresek könnyebb, de még inkább natúr alapozót. Nagyon szerettem volna, ha beválik, de konkrétan már a felvitellel is komoly problémáim voltak, annyira gyorsan szárad. Nagyon régen volt olyan, hogy egy alapozót azonnal lemostam, de ezt le kellett. Olyan volt, mintha nem is hidratáltam volna alá, poros volt, száraz szinte semmi fedéssel.

Magister Products Vanília-Narancsvirág Habkrém Rizsolajjal

Magister Products Vanília-Narancsvirág Habkrém Rizsolajjal
2018. február 28.

Illatmániás vagyok, emellett pedig elvárom egy testápolótól, hogy könnyen beszívódjon, hidratáljon és ne legyen ragacsos. Nos, ez a habkrém mindent teljesít. Nagyon finom az illata, ami egész nap megmarad a bőrön. Rám szó szerint aromaterápiás hatással van. Egyébként is imádom használni, de ha rossz kedvem van, különösen jólesik. Hidratál, kényeztet, ennél nem kell több. :)

Magister Products Q10-Gránátszérum

Magister Products Q10-Gránátszérum
2018. január 20.

Szuper kis szérum olajos érzet nélkül, süti illattal. Feltölti a fáradt arcbőr ráncait, kisimít, a bőr élettel telivé, egységessé válik. Én éjszaka használom az arckrém felvitele előtt, ami természetesen szintén Magister 😉, de nappalra is van, hogy bevetem, ha úgy érzem, hogy extra törődést igényel a bőröm.