Miive

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chloé Absolu De Parfum Chloe

Chloé Absolu De Parfum Chloe
2018. május 20.

Sosem értettem a Chloé parfümöket megbélyegző "szappanos", "semmitmondó", "egyszerű tisztaságillat" jelzőket. Számomra a sokszor erőszakos és fullasztóan édes parfümök korában a Chloék olyanok, mint a friss levegő. Az anyaillat maga a rózsás tavasz, a L'Eau a citrusos és zöld nyár, ez a szépség pedig egy kis csavar, egy kis plusz a történetben. Amit én érzek: az anyaillat megbolondítva vaníliával. És ez éppen elég ahhoz, hogy újabb, különlegesebb, melegebb és alkalmibb legyen, mint az elődje. Nem tudom mit takar nálatok a nyanyás feeling, én egy korosztálytól függetlenül viselhető és szerethető illatnak tartom. Tartósságára és hatósugarára nincs panaszom, órákkal a felfújás után is dicsérik. Szóval, viselje bátran, akinek tetszik, tapasztalatból mondom, hogy bókokban nem lesz hiány! :-)

Escada Absolutely Me Edp

Escada Absolutely Me Edp
2018. január 7.

Az imént döbbentem rá, hogy őt még nem véleményeztem, ami meglepő, mert ebből a kicsikéből használtam el eddigi életem folyamán a legtöbb üveggel. 18-19 éves lehettem, mikor ajándékba kaptam egy üveggel az akkori barátomtól, aki szerint nagyon szexi illat. Elsőre nem fogott meg különösebben, de mivel ajándék volt, hát elkezdtem használni és rövid úton szerelem lett. Végül a pasi ment, de az illat maradt még sok üvegen és az egyetemi éveimen át. Nekem ez a parfüm tényleg Absolutely me volt és neki köszönhetem rajongásom a málna minden formája iránt, főleg parfümök összetevőjében. Gyümölcsös, játékos, bohókás, különleges és szexi. Úgy tudom a málnás macaron ihlette, ami pont olyan finom, mint ez a parfüm. :-D
Az évek során sajnos kissé kinőttem ebből a parfümből, ráadásul nyughatatlan illatfüggővé is váltam, úgyhogy nagy szerelmünk véget ért. Ennek ellenére mindig fogok tartani egy üveggel itthon arra az esetre, ha megkívánnám vagy nosztalgiáznék egy kicsit. Mindenkinek ajánlom, aki egy tartós, vidám, málnás illatra vágyik. :-)

Luxure Elite EDP

Luxure Elite EDP
2018. január 5.

Parfümmániás lévén rengetek utánzattal hozott már össze a sors. Mégpedig azért, mert a pénztárcám egyszerűen nem bírja az állandó csapongásomat parfümök terén, így sokszor számomra ismeretlen utánzatokat szerzek be, hogy minél több illatot tesztelhessek és ismerhessek meg. Bizony ez a csodás rózsás, szappanos tisztaságillat is egy volt a vakrendeléseim közül néhány éve. Aztán jött, illatozott és győzött is, mert teljesen elvarázsolt. Ez a parfüm egy tavaszi fuvallat, amit megérezve még a mai borongós napon is úgy érzem, hogy már nincs olyan messze az áhított évszak. Tényleg rózsás, szappanos illat, még pedig a létező legbájosabb, amit valaha éreztem. Mintha frissen zuhanyozva lépnénk ki egy tavaszi virágoskertbe.
Azóta persze az eredetit is megismertem és meggyőződtem róla, hogy utánzatnak is tökéletes. (Sőt annyira meggyőzött, hogy hamarosan érkezik hozzám az eredeti illat is. :-D ) Nagyon sajnálom, hogy a Luxure kivonta a forgalomból a többi Chloé másolatot, mert mind egy szálig remek illatok voltak. Szóval illatra és tartósságra is 5 csillag.