mikitti

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -

Megnézem

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2019. január 31.

Imádom! Az én hajam szürkés-szőkés és mindig szerettem volna természetes, napszívta hatást elérni a hajamon. Ezzel a termékkel sikerült.
Nem kell mást tenni, minthogy felkenni a hajtőre, a tincsekre vagy akár az egész hajra és megszárítani hajszárítóval. Az eredmény rögtön látszik.
Nyáron intenzívebb eredményt lehet elérni, mert akkor a nap is hozzájárul a sugaraival.
Már két éve használom, kb. negyedévente kenem be vele és leginkább csak a tövekre. Ha jól tudom 3 féle árnyalata létezik, én a legvilágosabbat (03) használom. Olvastam, hogy sokaknál vöröses árnyalatú lett az eredmény, szerencsére nekem nagyon szép természetes szőke színt eredményezett. Gondolom ez hajgenetikájától függ. Nekem nem volt előtte festve a hajam, de az is van ráírva, hogy festett hajra nem ajánlott.
Egyetlen hátránya van, hogy sajnos szárít, de ezt balzsammal, egy jó hajvégáplóval, nah meg persze rendszeres (nálam az 4-5 havonta) fodrászhoz járással el lehet viselni.
És én az illatáért is oda vagyok!

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2018. május 14.

Fantasztikus ez a kis cucc! Rengeteg kis apró, gyulladt pattanás votl az arcomon. Este bekentem vele őket és reggelre az összes eltűnt és nem is jöttek vissza. Szóval számomra 5*.

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó Öregedésgátló Éjszakai Arckrém 36+

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó Öregedésgátló Éjszakai Arckrém 36+
2018. március 28.

Sajnos kuka! 2 hete használom, de a bőrőm szárazabb reggel, mint amikor este bekenem. Még szerencse, hogy akciósan vettem