Milaa

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2017. október 16.

Nem rossz, jól hidratál, de csodát nem okoz.

Stila Stay All Day Liquid Lipstick (régi)

Stila Stay All Day Liquid Lipstick (régi)
2017. szeptember 23.

Ilyen krémes textúrával eddig még nem találkoztam:) Caramello árnyalatban van meg, ami egy tökéletes nude, világos és sötét bőrűeknek egyaránt. Nagyon pigmentált, egy belemártás elég a teljes szánkra. Nagyon jó az illata, kicsit szárít, mint minden folyékony rúzs, de könnyed a viselete. (Egy teljes napot nem bír ki, evésnél nekem kopik)

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2017. szeptember 20.

Próbálkoztam! Egy évig folyamatosan használtam, próbáltam mindenhogy, önmagában vagy alapozóhoz keverve, hát azt kell, hogy mondjam így egy év után feladtam.... Először is amit észrevettem, nem szárad meg rendesen, ragacsos érzetet hagy, megfogja a ruháimat, ezt még ugyan el is nézném de folytassuk a sort, a következő, hogy borzasztóan fénylik ha lefixálom púderrel max fél órát bír ki és újra diszkógömb leszek, a tartóssága sem a legjobb, pedig használok alá primert, de ami az összes hibája közül a legjobban bosszant, az az, hogy pattanásokat okoz, aprócska pattanásokat, időbe telt még rájöttem ő a ludas, pedig elvileg még olajmentes is .... Engem nem győzött meg, kap két csillagot mert színben jó és könnyű eloszlatni a bőröm.