Mimi0411

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás
2015. november 3.

Eddig 2x használtam csupán, de úgy gondolom, hogy figyelembe véve a hajam állapotát, az eddigi teljesítményére már megadom a *5-öst! A hajam vége túlzás nélkül is már olyan volt, mint a seprű vége, és ez a csodaszer, mintha visszafordította volna az időt! A hajam szép fényes, és mintha még dúsabb is lenne tőle! :) Valamint egyáltalán nem érzem úgy, hogy jobban zsírosodna tőle a hajam, mint egyébként, pedig a leírással ellentétben én legalább egy fél óráig fent szoktam hagyni!

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal
2015. október 18.

Szerencsére nekem nincs semmilyen problémám az intim területeken, nem is azért kezdtem el ilyen 'csak gyógyszertárban kapható' mosakodót használni. Hanem mert, azt gondoltam így garantáltabb, hogy szebbek az összetevői. Irritációt, vagy egyéb kellemetlen érzést a használat közben vagy után egyáltalán nem tapasztaltam. Az illata is nagyon jó, de pont ezért is fogok levonni egy pontot, mert még mindig jobban örülnék, ha illatmentes lenne!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. október 18.

Már több Maybelline szempillaspirált is próbáltam, és eddig egyben sem csalódtam. Ahogy ebben sem, nagyon szépen különválasztja a pillákat a kefe, és éppen elegendő mennyiségű festéket visz csak fel. Ettől függetlenül, ha kijön egy újabb Maybelline szempillaspirál, biztosan ki fogom azt is próbálni. Én már csak ilyen vagyok! :D