MinnieBaba

Regisztráció dátuma: 2018. április 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 4.
Bőrprobléma: -

Rimmel Super Gel Top Coat

Rimmel Super Gel Top Coat
2019. május 16.

Teljes pénzkidobás!!! Szörnyen sok idő amire megszárad,és egyáltalán nem tartós!
Eddig Eveline Top Coat fedőlakkot használtam, de gondoltam hogy kipróbálom a Rimmel Step 1 körömlakkjához a fedőlakkját is, de nagy csalódás! Ugyhogy visszatérek az említett fedólakkhoz....

Ziaja Kókuszos Ajakbalzsam

Ziaja Kókuszos Ajakbalzsam
2019. április 3.

Cssk nálam nem vált be a termék!?
Megjegyzem, hogy Ziaja imádó vagyok, így persze, hogy ezt a terméket is be kellett szereznem (főleg,hogy a téli/tavaszi/őszi időben az ajakápoló alap darab a táskámban)...
Nekem csalódást okozott.... :(
Sajna olyan érzés volt amikor rákentem az ajkamra, mintha a legolcsóbb,leggagyibb szájfényt kentem vna rá, ami csak ragad, ragad és ragad, már csak akkor lett volna egy az egyben ugyanaz az összhatása ha csállámot is tartalmazna😄
Szóval ezt egy design terméknek tekintem, mert az ápoló hatása abszolút nincsen a számomra!
Ugyhogy maradok a megszokott,bevállt Alterra ajakápolómnál! 🙂

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Hajpakolás

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Hajpakolás
2019. április 3.

Nos, a mi szerelmünk ott kezdődött, amikor a termék kecsketejes tusfürdőjének sz illatába beleszerettem, így nem volt kérdés, hogy a hajpakolását is kipróbáljam🤗😍
Az eléggé megviselt festett szőke hajamat szépen rendbehozta heti 2×-i használattal!
A kecsketejes sampont viszont a fejbőröm nem szereti, így a kakaóvajas változatát használom samponként, és utána felkenem ezt a csodát, es kb. 10 perc után leöblítem!
Számomra nagy előnye, hogy a hajam tövére/fejbőrömre is rákenhetem, mert egyáltalán nem zsírosodik tőle gyorsbban a hajam!
Szóval 5* -ot egyértelműen megéri, illetve abszolút újravevős termék nálam!🤗