mintberry.crunch

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Sun Ozon Naptej SPF 30

Sun Ozon Naptej SPF 30
2020. augusztus 2.

Átlagos naptej állag, illat, szerintem kellemes a használata. A hatásával viszont nem voltam elégedett, kicsit megpirultam. Utazó méretben vettem, nem venném újra.

Lavozon Bronze Summer Bronzosító Naptej LSF20

Lavozon Bronze Summer Bronzosító Naptej LSF20
2020. augusztus 2.

Általában DM saját márkás naptejet szoktam venni, de már nem kaptam ott 20 faktorosat és ezt vettem helyette. Ez a naptej egészen nagyszerű! A fényvédelme kifogástalan, nem égtem meg sehol (tejfehér bőröm van), és tényleg könnyebb vele barnulni, még nekem is. Hasonlít a hatása a karotinos naptejekhez, de egyelőre úgy tűnik, hogy ezzel szebb, tényleg igazi barna színt lehet elérni. Az illata nagyon kellemes, nem tipik naptej. Plusz pont, hogy nem oldja fel a körömlakkot :). Pancsolás után újra kell kenni.

Mixa Soothing Moisturizer Rich Pro-Tolerance

Mixa Soothing Moisturizer Rich Pro-Tolerance
2020. június 30.

A LRP Toleriane krémekhez hasonlónak gondoltam, így elcsábultam és megvettem (több van benne fele annyiért). A light változatot szerettem volna, de az már nem volt kapható. Sajnos nekem nem igazán vált be a vízhiányos kombinált bőrömre, nehéz krém, mégis kevésnek érzem a hidratáló hatását, másnapra már látom a bőrömön a felületi szárazságot. Nem okoz allergiás reakciót vagy egyéb irritációt és szépek az összetevői. Mivel nem az én bőrtípusomra lett kitalálva, így nem lenne igazságos lehúzni, száraz bőrön talán jobban működik.