mintberry.crunch

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

H&M Körömlakk

H&M Körömlakk
2020. szeptember 24.

Három színt vettem egy impulzus vásárlás során (250 Ft!!), egy taupe, egy csokoládébarna és egy sötétkék színt. Mindhármat nagyon szeretem, szerintem simán vetekszik a "márkás" lakkokkal (opi, essie, SH). Az ecset mérete tökéletes, nekem nagyon bejön a folyósabb állag (teljesen csíkmentes lesz az eredmény), egy rétegben is jól fed, villámgyorsan megszárad, nem büdös és 3/4 év alatt sem változott meg az állag. Rajtam színtől függően 3-5 napot bír ki vállalhatóan, de az életben nem volt még lakkom, ami ennél tovább tartott volna, szóval ez valószínűleg a körmökön is múlik.

Sun Ozon Naptej SPF 30

Sun Ozon Naptej SPF 30
2020. augusztus 2.

Átlagos naptej állag, illat, szerintem kellemes a használata. A hatásával viszont nem voltam elégedett, kicsit megpirultam. Utazó méretben vettem, nem venném újra.

Lavozon Bronze Summer Bronzosító Naptej LSF20

Lavozon Bronze Summer Bronzosító Naptej LSF20
2020. augusztus 2.

Általában DM saját márkás naptejet szoktam venni, de már nem kaptam ott 20 faktorosat és ezt vettem helyette. Ez a naptej egészen nagyszerű! A fényvédelme kifogástalan, nem égtem meg sehol (tejfehér bőröm van), és tényleg könnyebb vele barnulni, még nekem is. Hasonlít a hatása a karotinos naptejekhez, de egyelőre úgy tűnik, hogy ezzel szebb, tényleg igazi barna színt lehet elérni. Az illata nagyon kellemes, nem tipik naptej. Plusz pont, hogy nem oldja fel a körömlakkot :). Pancsolás után újra kell kenni.