Miposhka

Regisztráció dátuma: 2017. május 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2018. november 23.

Egyelőre nem vagyok oda érte, húzódik és viszket tőle az arcom, amit azért nem értek, mert a mintáját használtam és sose éreztem ezt, ezért is vettem meg bizalommal a nagy kiszerelést. Van egy olyan érzésem, hogy ki fogom hajítani a kukába, és ettől nagyon nem vagyok boldog, mert annyira nem volt olcsó.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2017. december 28.

Egyelőre nekem felemás a véleményem. Egy nagyon kedves eladólány ajánlotta nekem, neki is pattanásokra hajlamos bőre van, de ezt jószívvel ajánlotta, hogy ő is ezt használja, Meg is mutatta a kezén, milyen hatékonyan távolítja el a sminket, és ez nekem nagyon tetszett. Úgyis kerestem egy hatékony sminklemosót, és a Clinique Take the day off balzsamjával szemeztem, de nem tetszett, hogy sokan írták, hogy homályosan látnak miután lemossák. Na ezzel a kamillás balzsammal ez szerencsére nincs így, de sajnos nekem is hagy egy zsírosabb réteget maga után, amikor lemosom. Lehet, hogy bevetem én is a nedves törölközős próbát. Illetve hááát a TBS szempillaspiráljával nem küzdött meg olyan könnyen egyáltalán, és még csak nem is vízálló a spirál. Adok neki még pár használatra esélyt persze, mert nagyon szeretném szeretni, de nem nyűgözött le.

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító
2017. december 28.

A boltban megmutatta egy nagyon kedves eladólány, hogyan kell használni, de nekem nem ment olyan könnyen :D kivett egy kis darabot a kezébe, kevés vizet adott hozzá, és tök szépen szét tudta morzsolni a kezében, hogy azt aztán arcra fel tudja vinni. Na, nekem nem igazán morzsolódott szét, voltak túl nagy darabok benne, amiket nem lehetett morzsolni és ez megnehezítette a felvitelt. Meg hát eléggé szétkoszolta a csapot. Plusz egy kicsit mintha húzta volna a bőröm, ami nem olyan nagy baj, mert az utóbbi napokban elég zsírosnak éreztem, szóval ez a húzódás kicsit jól is esett. Majd meglátjuk, hogy hosszútávon milyen hatással lesz a bőrömre. A használat nehézkessége és a húzódás miatt csak 4 csillag, aztán majd meglátjuk, egyelőre nagyon bízom benne.