Mira88

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Schüssler Natur Selection Nr.9.

Schüssler Natur Selection Nr.9.
2019. szeptember 8.

Update 2019. 09. 08.

Hihetetlen! Minden alkalommal, amikor kipróbáltam egy új krémet, reménykedtem benne, hogy leírhatom majd, amit sokan: ez végre segített. Nem így lett, pedig próbáltam mindenfélét. Hiszek a természet gyógyító erejében, gyógynövényekben, homeopátiában is. Ez a krém valami csoda. Másfél hónapja egy gyulladt pattanásom se volt, ami a krémnek köszönhető. 3 hétig szedtem Schüssler sót tabletta formában is (1, 9, 11), de utaztatás miatt felfüggesztettem. Lehet ezek is segítetettek, a krémet viszont napi szinten használom folyamatosan, reggel és este. Nagyon jól lehet rá sminkelni, szinte azonnal, nincsen illata. Vettem nr. 11-et is, mivel van 3-4 apróbb heg, amit szeretnék eltüntetni. Ár-érték arány tekintetében is fantasztikus. Abszolút 5 csillag.

Az új változatot használom, még csak pár napja. Egyelőre tetszik, hogy gyorsan beszívódik, tudok rá sminkelni, es az illata sem bántó. A márka oldalán nagyon jókat olvastam róla. Mellettem szedem az 1,9,11 számú sókat. Jövök mand update-elni.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. június 22.

5 használat után zéró eredmény. Nem csinált semmit sem a gyulladt pattanással, sem a kisebb hegekkel...Heti kétszer használom, legutóbb 15 percre hagytam fenn. Pedig nagyon vékony bőröm van. Annyira nem is durvák a problémák, de azért zavarnak a világos tónusom miatt. Csalódtam.

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula
2019. április 16.

Kb. 2 hónapja szedem. Azóta nem volt mély, gyulladt akném, ami mindig visszatért, középidőben vagy a menstruáció alatt az arcom baloldalán. Nagyon sok dolgot kipróbáltam már, de semmi se hatott. Igaz, nem volt tele az arcom velük, de mivel nagyon vékony, érzékeny, fehér bőröm van, nagyon csúnya tudott lenni ez az 1-2 is, főleg ha óriási göb lett belőlük, és hetek alatt múlt el. Sajnos a legutolsó aknéim helyén megmaradtak a hegek. Most ezek eltüntetésével vagyok elfoglalva, de nagyon örülök, hogy a kapszula hatásosnak bizonyult. Hozzátenném, hogy egy elég durva stressz faktor is megszűnt az életemben (munkahelyi stressz). Sokszor vagyok éhes, de mostanában sokat is sportolok, ezért nem tudom, hogy a kapszulának a hatása-e vagy nem. Kicsi és vékony vagyok, nem fogyás céljából vettem a kapszulát, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. A menstruáció hossza, erőssége nem igazán változott. A hosszútávú hatást majd update formájában véleményezem.