Miracle

Regisztráció dátuma: 2016. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tina Varázs Kecsketejes Levendula Illatú Krém

Tina Varázs Kecsketejes Levendula Illatú Krém
2017. március 30.

Végre, végre, végre! Rátaláltam erre a krémre. Gyulladt, rendkívül irritált, T-vonalban zsíros, foltokban ekcémás bőrömre vettem. Egy hónapja küszködök ezekkel a tünetekkel, előtte csak simán gyulladásra hajlamos volt a bőröm. A krém egyszerűen varázslatos, szerintem már nem fogok mást venni.
Nyugtatja a bőrömet, lehúzza a gyulladást, egységesíti a bőrképet, és összetevőinek köszönhetően nagyon puha lett a bőröm. Együtt használom a levendulás szappannal, rendbehozták a bőrömet.

Tina Varázs Kecsketejes Bőrápoló

Tina Varázs Kecsketejes Bőrápoló
2017. március 30.

Én a levendulás verziót használom, mert gyulladt bőrre az való. Megtaláltam életem krémjét, ezek után csak ezt a természetes krémet fogom használni! A bőrömet teljesen rendbehozta.

Tina Kecsketejszappan

Tina Kecsketejszappan
2017. március 30.

A sima, illatmentes szappan azert kellemetlen illatu sokak szerint, mert nincs benne illoolaj, ami elfedi a 35%-nyi kecsketejet. Ez nekem inkabb pozitivum, nagyon jo, hogy ilyen sokat tesznek bele belole. En levendulasat rendeltem a honlapjukrol, mert nagyon-nagyon erzekeny arcborom van, pirosodasra hajlamos, mostanaban ekcemaszeru foltokkal, amik rendkivul szarazak, egyebkent T-vonalban zsiros lenne a borom. Mar az elso hasznalatkor lattam, hogy ez a szappan nem szaritja az arcomat, mas szappanok utan ugy huzodott a borom, hogy alig birtam beszelni:) Nem irritalta, inkabb ugy ereztem, megteliti puhasaggal. Hasznalok hozza levendulas kremet is, amirol szinten jokat tudok mondani, isteni kombo a gyulladt, irritalt boromre.