MiraD

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Africa Organics Organikus Baobab Hajkondicionáló

Africa Organics Organikus Baobab Hajkondicionáló
2017. március 18.

A termékcsalád samponját és balzsamját együtt használtam, eleinte szerettem, de most már kerülöm őket.
Szép összetevői vannak, bár nekem az alkohol nem tetszett, hogy ennyire az elején van :(
Jó érzés velük hajat mosni, de elnehezíti és kiszárítja a hajat. Lehet csak a sampon/ csak a balzsam van ilyen hatással.
Vékony szálú, dús és normál hajam van.

Levendárium Bio Levendula Virágvíz Frissítő Arc- és Testpermet

Levendárium Bio Levendula Virágvíz Frissítő Arc- és Testpermet
2017. február 20.

Számomra nagyon kellemetlen illata van. Olyan, mintha megromlott volna (a legeleje óta, pedig még másfél évig jó a szavatossága).
Semmi köze a levendulaillathoz, legalábbis amit eddig ismertem :D Mint egy mézes légfrissítő, ahhoz tudnám hasonlítani.
Lehet csak az én rendelésemben levő termékkel van ez, vagy csak nekem nem ízlik...pedig a levendulaillatot szeretem, azért rendeltem :) (arra a típusúra gondolok, ami ugyanolyan mint a növény illata)
Nagyon lepontozni ezért nem szeretném (mivel nem vagyok benne biztos hogy jogos volna).
A bőrömnek kellemes érzés egyébként, csak az illat nagyon zavaró. 3 pontot kap, mert nem tudom őszintén ajánlani 4- esként sem.

Khadi Amla Ayurvédikus Sampon

Khadi Amla Ayurvédikus Sampon
2017. február 13.

Sziasztok! Nagyon sok helyen olvasom natúr-sampon használók véleményeit tekintve, hogy nem habzik a termék. Ezek a natúr samponok is ugyanúgy habzanak, mint vegyszeres társaik, csak máshogyan kell őket használni :) A "trükk" csak annyi, hogy második samponozáskor habzik fel. Tehát először be kell nedvesíteni a hajat, (én sima vízzel is át szoktam mosni ilyenkor) és megmosni samponnal. Ezt leöblíteni, majd még egyszer samponozni. Ez a második samponozás, és higgyétek el (vagyis inkább teszteljétek le :) nagyon-nagyon habzik, "nyikorgósra" tisztítja a hajat. Utána tiszta gubanc az egész hajkorona (nekem legalábbis), ezért érdemes balzsamozni, vagy megszárítani, és csak utána kifésülni. Ez utóbbi egyébként is jót tesz a hajnak.
Amúgy én szerettem a terméket, csak sajnos erősen allergizált. Az illata erőteljes, és natúr-típusú. Kár, hogy kipattogzott tőle a bőröm. Ettől függetlenül 5 csillagosra értékelem, mert az én bőröm hiperérzékeny.

1 MÁRKA