miramax

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Faith In Nature Jojoba Sampon

Faith In Nature Jojoba Sampon
2016. június 7.

Már többedszerre vásárolom ezt a sampont. Az illata nagyon kellemes, természetes. Hajmosás közben rögtön érzem, hogy tisztul a hajam. Aki azt írja, hogy összegubancolja a haját, az valószínüleg a glicerines samponokhoz szokott. Szerencsére ebben nincs, így sokkal egészségesebb.
Otthon használom a balzsamot én is hozzá, de ha elutazom, nem szoktam vinni a balzsamot. Valóban úgy tűnik balzsam nélkül, hogy mosás után nem elég selymes a haj (főleg ha balzsamhoz szokott valaki), de szárítás után nagyon jó állaga lesz a hajnak.
Csak ajanlani tudom!

Farfalla Neroli Ajakbalzsam

Farfalla Neroli Ajakbalzsam
2016. június 7.

Bionom boltban vásároltam ezt az ajakápolót, elvileg tehát az illatanyag sem káros.
Az illata nagyon tetszik, nekem valahogy a boldog békeidőket idézi meg.
Az állaga egy kicsit száraz, kemény és ezáltal nem annyira kenhető, sima, mint amennyire szeretném.
Összességében meg vagyok elégedve vele, de az ára mindehhez egy kicsit húzós, úgyhogy ezért adok csak 4 csillagot.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. június 7.

Nem volt nálam a korábbi natúr ajakápolóm, helyette ezt választottam a drogériában. Teljesen meg vagyok elégedve vele, jó az állaga, illata kellemes, natúr a színe. Lehet, hogy leváltom a korábbit erre, annyira tetszett és külön öröm, hogy nincs benne káros anyag.