miramiruska_18

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Palmolive Awakening Clay Tusfürdő

Palmolive Awakening Clay Tusfürdő
2019. március 11.

Tisztít, mattít (a kaolin miatt minimálisan) frissít! Imádom, szerelem :)
Az illata kellemes, számomra tenger és eukaliptusz erdő keveréke, nem olyan durva, mint egy mellkaskenőcs :D Pont annyira friss, hogy reggel kinyílik tőle a csipás szemem :) A kombinált bórömre jó, a hátam kevésbé pattanásos, a száraz vádlim mondjuk mellette testápolót igényel, de az szinte minden mellett.

Palette Perfect Care Color Hajfesték

Palette Perfect Care Color Hajfesték
2016. május 16.

Minden szempontból elégedett vagyok a 800-as árnyalatával, egyetlen negatívuma, hogy ici-pici adag, tőfestésre alig elég egy doboz, pedig kevés és vékonyszálú a hajam. A hajápolóját ne is említsem, a hajvégekre sem elég, ezért mégannyi egyéb balzsamot vagy pakolást még hozzá szoktam adni. De az ára miatt nem igazán veszem zokon tőle, főleg, hogy néha kedvezménnyel nevetségesen alacsony áron jutok hozzá.
Tervezem kipróbálni egy világosabb barna árnyalatát, ha megtettem, jövök update-elni.

Lee Stafford Hair Growt Shampoo

Lee Stafford Hair Growt Shampoo
2016. május 15.

A babahajaimegyrészt nőni kezdtek tőle tucat számra, másrészt amik már növőben voltak pár mm-esek, két hét alatt egy centit nőttek! Szóval tud valamit, bár hidratálást nem tapasztalok. A hajam miután leöblítem,szinte ropogós, csak úgy issza a balzsamot.
Nem rossz nem rossz, fele áron tán újra is venném, de így nem is tudom. A felénél járok dupla samponozás mellett kb. 2,5 hét alatt, de most felhígítottam 2cm vízzel, így nem túl folyós, jobban habzik, és lassabban is fogy. Így talán kihúz még 3 max. 4 hetet, de még így is sokallom az árát havi fél centi plusz növekedésért cserébe, főleg úgy hogy extra balzsamot igényel. Adok esélyt neki, de hogy csodaszer-e... Majd jövök update-elni ha mégis az.