Mirmur

Regisztráció dátuma: 2013. március 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RdeL Young Nail Colour Körömlakk

RdeL Young Nail Colour Körömlakk
2015. szeptember 16.

Imádom, az ecsete tökéletes, ez az egyetlen forma amivel a jobb kezemet is precízen ki tudom festeni. Az állaga is pont jó, 2 rétegben fed, és az indian feeling csodaszép ősz-színű.:)

MaqPro Professional Fard Palette 10

MaqPro Professional Fard Palette 10
2015. július 20.

Első használat után kb. 2 pontot adtam volna rá, és egy kicsit még mindig csalódott vagyok. Eddig Catrice camouflage-t használtam, ahhoz tudom hasonlítani. Legjobban azt vártam, hogy tökéletesen fedjen, de sajnos ebben elmarad előbbitől, akármennyit rétegzem, akármivel viszem fel, egyszerűen nem az igazi. Az én bőrömön távol áll az ígért matt finish-től, és púder nélkül nem is tartós, érintéstől lejön, ráncokban összegyűlik. De. Itt jön a lényeg, amiért mégis 4 pont.:) Púderrel hihetetlen a különbség, gyönyörű lesz és az is marad hosszú órákon át, legutóbb 6 órán át volt rajtam a 40 fokban és lemosáskor szinte ugyanolyan volt mint felkenés után. Máskor ugyanazzal a púderrel kb. 2 óra után már vállalhatatlanul fénylik a bőröm. Így a terveimmel szemben valószínűleg nem korrektorként fogom használni, hanem alapozóként olyan alkalmakra, amikor a tartósság a fő szempont.

Lovely Szemceruza

Lovely Szemceruza
2015. július 20.

Lehet, hogy én fogtam ki selejtes darabot, vagy nem minden szín egyforma minőségű, de ez nekem az igazi 1 pontos termék. Szürkét akartam, de ez határozottan kék, úgyhogy szemöldökre, ahova eredetileg szántam, kilőve. Eszméletlenül puha, kenődik, mállik, olyan mint a gyurma, hegyezéskor egy nagy kupacban beleragad a kupakjába. Azért kipróbáltam a szememre, de ott is csak szétkenődött, hiába nem piszkáltam. Kuka.

1 MÁRKA