Missbogarkaaa

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Kendermagolajos Arckrém

The Body Shop Kendermagolajos Arckrém
2020. június 24.

Közös használatra vettem a párommal ezt a krémet,télre.Ő neki hajlamos a bőre télen annyira kiszáradni hogy hámlik,ez a krém maximálisan jó volt rá és pillanatok allatt helyre hozta.Ami engem illet (kombinált arcbőr) semmi extrát nem tapasztaltam tőle.Maga a krém nagyon könnyed,gyorsan beszívódik és kellemes az illata,engem valamiért fahéjra emlékeztet.Annyi előnyt tudnék még hozzá írni,hogy mivel nem egy nagyon nehéz zsíros krém ,így melegebb napokon is lehet használni,nem okoz problémát az arra hajlamos bőrőn.

The Body Shop Olívás Testvaj

The Body Shop Olívás Testvaj
2020. június 24.

Summer Sale alkalmával sikerült megszereznem ebből egy 400 ml-es kiszerelést 50 %-al olcsobban.Kicsi tanakodtam előtte,hogy nyárra megmerjem-e venni,mert előtte a mangósat használtam és az ugye egy elág sűrű,lassan beszívódó krém,de nem bántam meg.Ez a krém sokkal "vizenyősebb" ,gyorsabban beszívódik és nem is hagy olyan krém réteget maga után a bőrön,mint a mangós( ami amúgy nagyon szuper,de inkább télen).Illatát tekintve semmi extra,én úgy mondanám hogy " krém" illata van.Hatását tekintve teljesen elégedett vagyok,ez a krém is olyan,hogy napokig hidratált marad tőle az extra száraz bőrőm,én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel is,csak ajánlani tudom.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2020. június 24.

Nagyon remek termék,csak ajánlani tudom mindenkinek,főleg nagyon száraz bőrre.Elég sűrű " nehéz" maga a krém,fürdés után is simán érezni még magadon.Használat után napokig hidratált a bőrőm,ami amúgy extra száraz.Nagyon kellemes illata van,kellően erős és gyümölcsös.Összetevői is rendben vannak.Epilálás előtti napokban szoktam használni,testradírozással karöltve,nekem nagyon sokat segített a benőtt, begyulladt szőrtüszők ellen.Összességében nekem ez az egyik kedvenc body shoppos termékem,minden pénzt megér :)