Misse25

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2019. május 30.

Azért vettem meg, mert a dm már nem forgalmazza a sajátját. Pedig az bevált.
Bementem a lushba, kb 20 perc alatt sikerült eldöntenem melyiket vigyem haza. Valljuk meg nem olcsó. Ennél döntöttem. Az illata valami fantasztikus. Imádom! Kicsit aggódtam, mert haza fele elkezdtem olvasni a véleményeket és sok a negatív is. Na de ha már megvettem csak kiprobalom és reménykedtem hogy nem lesz rossz tapasztalatom.
A hajamról és a fejbőrömről 2 szó: vállig erő fényes festetlen vékonyszálú. A fejborom: amióta nem festem a hajam nagyon érzékeny és fura. Vannak rajta kis viszkető pattik, néha korpás is, de hamar zsírosodik. Szóval a legjobb fajta. Erre a fejbőrre elég nehéz megfelelő sampont találni, ami nem szárít, nem zsírosít és a hajam is fényes marad.
Na ez a sampon ez az. Meglepődtem én is, de nekem nincs bajom vele. Kb 1 hónapja használom. A zsirosodast kitolta 1 nappal. Néha viszket a fejborom és néha van meg száz hamlas is (ha viszket kicsit vakarom) de lényegében teljes mértékben meg vagyok elégedve a samponnal. Ha elfogy tuti újra veszem, utalok keresgélni és kockáztatni. Amíg jó addig marad ez.
Aki meg a hajaba dugja a sampont és úgy mossa a hajat az ne csodálkozzon hogy virágos lesz és alig bírja kiszedni. Nem szabad az egész sampont a hajhoz dörzsölni. Csak a habbal kell hajat mosni, így a virágok nem mennek bele az ember hajaba.

Sundance Sport Napozó Spray SPF30

Sundance Sport Napozó Spray SPF30
2018. április 25.

Nem egy Banana márka de olcsó és teszi a dolgát. Nyáron nem kell kenegetni, csak fújni. Elsőosztályú. Mindig is gyűlöltem a krémeket, olajokat. Ez kényelmes, nem ragad nagyon de véd és szépen csillog a bőrön. Én sem égtem le a használatával. Fürdés előtt és száradás után is újra fújom magam, nem tudom mennyire mossa le a víz (jobb félni, mint megijedni). Minden szezonban ezeket veszem. A nivea sem tud többet szerintem 3x áron.
Remélem nem vonják ki forgalomból, mert szeretném jövőre is venni.

Sundance Lippenbalsam SPF30

Sundance Lippenbalsam SPF30
2018. április 25.

Szeretem, mert könnyű használni de valahogy mégis csak a stick-nél maradtam idén. Finom kókuszos de nekem túl sok.
Minden esetre, ha valaki kedveli az édesebb folyékony ápolót, annak ajánlom.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ