Misslamotte

Regisztráció dátuma: 2014. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure S.O.S. Kezelés Pattanások és Nyomai Ellen

Garnier Pure S.O.S. Kezelés Pattanások és Nyomai Ellen
2014. augusztus 5.

Örömmel mondhatom, hogy újra kapható a termék a Müller drogériákban :) nagyon szeretem mert gyorsan hat, fertőtlenít és segít eltűntetni a csúnya nagy gyulladt pattanásokat. A kiszerelés ugyan pici, de megéri az árát.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2014. augusztus 1.

Csodás illat, szexi mégis kifinomult. Sokáig megmarad a bőrön, éppúgy mint a Chanel No5, nem beszélve arról, hogy a pasik odáig vannak érte. Nagyon szeretem a kampányokat amiket az illathoz képzeltek, szinte mindegyik Coco Mademoiselle-el azonosulni tudtam :) Egyetlen okból nem használom már, és pedig, hogy tömegparfüm lett. Az ára ellenére nagyon sokan használják és sajnos más olcsóbb parfümök is nagyon hasonlítanak rá. Sokan lekkoppintják az illatot, így már nem érzem benne a különlegességet, de attól még isteni, így 5 csillagot kap :)

Chanel Pirosító

Chanel Pirosító
2014. augusztus 1.

Már két éve használok Chanel pirosítókat és csak pozitívat mondhatok róluk. Az áruk igaz elég magas, de egy kis "dobozka" több mint fél évig elég volt, úgy, hogy napi szinten ketten használtuk egyszerre. Csodás a színük, tartósak és nem okoznak irritációt. Az érzés pedig, hgy egy ilyen luxuskozmetikummal kényeztetem maga, nagyon klassz, nem beszélve az elegáns csomagolásról ;)