Missmallberry

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion
2018. június 8.

Remek kis krém. Könnyű nyári. Félve emeltem le a polcról, mert a mai termékek között rendgeteg az édes, vatacukor illatú. Szerencsére ez kellemes, viselhető, nincs hányingerem tőle. Szépen mutatnak a csillámok a bőrömön. Mivel limitált, így a napokban szerzek még be, h nyáron ne maradjak nélküle. :)

Ziaja Marine Algae Spa Hidratáló Krém

Ziaja Marine Algae Spa Hidratáló Krém
2017. március 5.

Eddig egy alkalommal használtam. Tetszett, hogy a cég nem végez állatkísérleteket, illetve az ára is kedvező. azonban csípi az arcbőrömet és olyan érzés, mintha egy odatapadt vékony maszkot viselnék. Tehát nem szívódik fel maradéktalanul. A fejem is fájt tőle, ami eddig csak az olcsóbb arckrémeknél tapasztaltam. Ha valakinek van hasonló tapasztalata, érem ossza meg, kíváncsi vagyok melyik összetevő okozhatja ezt. Nagyon sajnálom, mert jó kis márkának tűnt.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2014. december 27.

Az első pattanástalanító, ami tényleg hat..... amit nem kellene használnom, ha az étkezésre odafigyelnék. Az az első. Ha ott rendben van minden, a bőr sem pattis. :) Azonban szeretek garázdálkodni, így a hűtőben mindig tartok. Nagy áldás ünnepek idejére is. Az igazán nagy gyulladásokat is gyorsan megszünteti. Persze a bioptron lámpa sem rossz ;) Színes ruháktól óvni!