MissNothing

Regisztráció dátuma: 2016. október 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Advance Techniques Száraz Sampon

Avon Advance Techniques Száraz Sampon
2018. április 23.

Eddig kétszer sikerült használnom. Meg kell vallanom, hogy nem is számítottam semmiféle csodára, de azért reménykedtem, hogy pár árnyalattal szalonképesebbé teszi a hajamat a vészhelyzetekben, amikor nincs idő hajatmosni. Így is történt, és meg is lepődtem. Tartottam pár dologtól, amiket itt olvastam ( hogy tele lesz apró, fehér kis szemcsékkel a hajam, mintha korpás lenne, vagy, hogy viszketni fog, sőt mégy olyansmit is, hogy büdös), de szerencsére, ezek közül semmit sme tapasztaltam. Amikor használtam, nem volt a hajam épp végső fázisokban, de eltűrte volna a hajnmosást. A termék használata után picit megemelkedtek a hajszálak, a hajam valóban tisztábbnak tűnt, és annak is érződött. Nálam kb 5 órát tartott a hatás.
Én meg vagyok elégedve vele, valószínű, hogy mindig ott fog lapulni a polcomon egy belőle.

Avon Treselle

Avon Treselle
2018. április 5.

Hát.... az itteni véleméyekből kiindulva csalódtam, eléggé. Valami nagyobbra vártam, valami monumentálisra, ahogyan mások dicsérték, de nálam semmi. Maga az illat nem annyira gáz, picit "nőcis" (amolyan visszfogott), tartóssága meg kb nulla. Egyből elillan. Csak azért adok három csillagot, mert reménykedem, hogy változik a véleményem róla.

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2018. április 5.

Huh! hát pozitivan csalódtam benne. Valamikor szaglásztam a katalógusban, de nem vettem meg soha, mivel, hogy nem parfüm, és az én orrom a tartósabb cuccokhoz szokott. Itt viszont azt olvastam, hogy szar és állatira lepontozták sokan. Épp ez a felfedezés ébresztette fel bennem a kiváncsi ördögöt. Általában az tetszik nekem, ami másnak nem, szeretem a karakteres, különleges illatokat. Ezzel a cuccal nincs semmmi baj! Nagyon dögös illat, sőt árához képest eléggé tartós is. Valószínű, hogy veszek belőle még, pláne ha ilyen olcsó marad. :)

1 smink