MissSz*

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrprobléma: -

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2014. március 24.

Mindegyik verzióját megvettem már,bár nekem az illata mindegy,csak az érdekel,hogy hatékonyan fertőtlenítsen,amikor nincs lehetőségem fél óránként kezet mosni. Erre a célra pedig tökéletesen bevált! Napi használat ellenére sem szárítja brutálisan a kezem,viszont tisztának érzem és nem marad ragacsos érzés utána. Szerintem ez egy szuper termék,érdemes megvenni főleg annak,aki hozzám hasonlóan képes pánik rohamot kapni és katatón állapotba zuhanni,ha nem tud valahol kezet mosni.

Alverde Blond-Spülung Balzsam Szőke Hajra

Alverde Blond-Spülung Balzsam Szőke Hajra
2014. március 24.

Néhány hónapja még szőke voltam,gondoltam kipróbálom,mert nincs benne szilikon. Az illata és az állaga megfelelő,olcsó,ezért megkapja a 3 csillagot. Viszont. Nem használ semmit. Vízes hajon enyhén érződik,hogy selymesebb némileg,de száradás után ebből semmi sem érezhető. A hajvégem fakóvá és élettelenné vált tőle,kicsit seprűs is lett,hajvégápoló nélkül katasztrófa.

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2014. március 24.

Ajándékba kaptam,magamtól sosem vennék Avonos parfümöt,anno a koleszban a Pink Sugar mellett az Avonos csodákat is szagolhattam eleget,tekintve,hogy a fél koli Avon tanácsadó volt és minden nap próbált valaki rám tukmálni valamit. Aztán csak utól ért,megkaptam,hurrá. Talán én vagyok sznob/finnyás,de ez az illat borzasztó. Nem tudom,kinek jutott eszébe az a remek ötlet,hogy pézsmát ámbrával keverjen,utàna pedig löttyintsen rá egy kis orchideát,jázmint és ibolyát. Ugyanis rajtam a többi illat nem érződik,ezért számomra csak virágos illat,abból is a nehezen viselhető. Jellegtelen,ötlettelen,testetlen illat,mintha a múlt században készítették volna. Tartósságát illetően: bőrön a minimális kötelező pár óra,ruhán több a kelleténél. A többi parfümöm társaságban mindig 'kiemelkedik',tök mindegy,mások mit fújnak magukra,ezt még egy sima Adidas is lekörözte. Dekoltázsra fújás után az érzékeny bőrűek szép pirossággal,és apró,viszkető pöttyökkel gazdagodhatnak.
Senki ne vegye magára,de az én véleményem szerint ez egy falusi tanárnő tökéletes illata. Semmi merészség vagy meglepő felhang nincs ebben a parfümben.

1 MÁRKA