mitokondrium27

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)
2015. november 11.

Neten vettem. Szeretem, mert szépen puhítja a festett szőke, hosszú hajam. Nedves hajra szoktam kenni, de olykor ha eszembe jut egy picikét száraz hajra is, erős olaj, csínján kell vele bánni, de emiatt sokáig elég is. Az illata először tömény,de a töménysége hamar eltűnik és egy kellemes lágy illat marad vissza. Ha elfogy újraveszem.

Vital NHP Color Hajfesték

Vital NHP Color Hajfesték
2015. november 11.

Sokáig keresgélem ammónia és PPD mentes professzionális hajfestéket, mert sok más terméktől sajnos nagyon viszketett a fejbőröm és borzasztóan kivörösödött. A Kinessences és ez között vacilláltam, de végül a kicsit jobb ár győzött meg. Szőke voltam 12.1-es árnyalat, aztán hogy ne legyek olyan sápadt, pedig 10 évig voltam ilyen, nem tudom miért most kezdett zavarni? :-) Tetettem bele 6-os árnyalatú Majirel hajfestékkel melírt, vékonyan, de sűrűn. Aztán csak nem sikerült megszeretni, pedig sokak szerint jól állt, jobban minta a platina szőke. Lényeg a lényeg én utáltam és a jó minőségű festék sem akart kikopni az istennek sem, pedig ebben reménykedtem. Így elhatároztam, vissza akarok szőkülni, no nem 12-esre, inkább egy 10-es mélységre. Egyébként használtam már Alfaparf (szerettem, de az új csomagolással, vmi az összetételben is változott, mert akkor kezdte marni a fejbőröm, így váltanom kellett, pedig a színe állítom annak volt a legszebb!), aztán volt Wella Koleston: nagyon allergizált, Matrix: ez volt a legrosszabb allergia ügyben, plusz a színe sem volt az igazi! Hozzáteszem, hogy a viszketés probléma minden festéknél szépen fokozatosan jött elő, pedig a bőrpróbákat elvégeztem. Utána jött a L'oreal Excellence ez dobozos volt ugyan, de szép színt adott, nem allergizált és nem roncsolt, ezt nagyon szerettem, de a 03-as színt kivonták a forgalomból, így másikat kellett keresnem. És ezek után jött a melír...nem kellett volna. Lényeg a lényeg, két centis szőkés saját 7-es lenövés alapra tettem a 10.0 és a 10.1 NHP Vital Colort a 9-es oxyjával. Nem viszkettem, (bőrpróba is jó volt előtte), nem volt büdös egyáltalán és a színe vmi gyönyörű lett. Sok a vörös pigment a hajamba ezért gondolkodtam is hogy több hamvas színt kellett volna bekevernem, de a végeredményt még jobban imádtam mint amit kitaláltam. Picit aranyszőke lett, de még ilyen szépet nem láttam! Imádom! Nem szárította szét a hajam, a melírcsíkokat is megszívta szépen, amik ugye festett barnák voltak. ÚJRAVESZEM! De nemcsak a festéket hanem az argánolajos nagy pakolásukat és az argánolajos hajolajukat is! Én csak ajánlani tudom!