Mixi

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Giorgio Armani Sun Di Gioia

Giorgio Armani Sun Di Gioia
2018. május 12.

30 fokban sem fojtós, ha reggel fújom fel, este még mindig érezni az illatát. :) Szerintem egyáltalán nem öreges, bár nem is komolytalan. Elie Saab Resort Collection (kék) illatával együtt abszolút kedvenc így a nyárra.

Pomellato Nudo Blue EDP

Pomellato Nudo Blue EDP
2018. április 14.

Kifújáskor erősen citrusos, de 1-2 óra elteltével rajtam szinte ugyan olyan illatú lesz, mint a sima Nudo Amber. Ha olyan maradna, mint kifújáskor el tudnám képzelni nyáron is, de így nem vagyok benne biztos. Maximum hidegebb tavaszi napokon viselem. Egyébként csakúgy mint a Nudo Amber, ez is nagyon tetszik. Mézes, balzsamos illat. :)

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2017. szeptember 27.

UPDATE
Sajnos le kell vonnom az értékelésemből. Körülbelül 4 hónapja festettem be a hajvégeimet, de a fakó vörös szín (amivé 2 hajmosás után vált) még mindig nem jött ki a hajamból...

Sötétebb barna hajam van, amit hennával festek. Kicsit már untam a színét és gondoltam kipróbálom ezt a hajszínezőt. A pirosat vettem meg és csak a hajvégeimre tettem belőle. Nekem nagyon bevált, jól megfogta a hajam, csakúgy mint a mosdót, a felsőmet és a törölközőt.. :D Nagyon vigyázni kell, hogy hova kerül belőle.
Első hajmosás alkalmával elég sokat fakult a színe, de még mindig jól látszik. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani az eredmény.