miyukotkhsh

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner
2015. szeptember 29.

Van jobb is, akciós volt ezért megvettem, nekem nem tetszik az ecsete, nem tudok vele olyan szép vonalat csinálni, ha nincs más megteszi kategória, illetve valóban kopik,
nem venném újra mert már megtaláltam azóta a nekem valót :) 4* megkapja mert rossznak se mondanám, több figyelem és türelem kell hogy pontos szép vonalat kapjak, de lehetséges :P

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2015. szeptember 29.

szerintem mindegyik szín nagyon hasznos. nem vagyok profi sminkes, egy profinak biztos még jobban menne, de szerintem nagyon szépen felvihető, jól fed,
a pirosat én pirosító helyett is szoktam használni :) nagyon sokat dob az arcon és sminken is. a barnával kontúrozni is lehet, szerintem teljesen megéri az árát. aki ügyesen tud sminkelni és tudja mit hogyan annak biztosan kedvenc lesz ! nem okoz pattanásokat a problémásabb bőrűeknek sem.
Én újra veszem ha elfogy.

Maybelline Illegal Length Szempillaspirál Vízálló

Maybelline Illegal Length Szempillaspirál Vízálló
2015. szeptember 28.

15 kidobott szempilla spirál után számomra ez a csoda.
egy barátnőmnél láttam és kipróbáltam, majd meglepődve tapasztaltam, hogy: 1.szépen szétválasztja a pillákat,
2.valóban hosszitabbító hatása van
3.nem folyik le (ezelőtt az összes szempillaspirál amiket próbáltam 10 perc után lefolyt és tiszta fekete volt tőlük a szemem alja). nem fogja meg a szemhéjam se
4. nem ragadnak össze a pilláim több rétegtől sem
5.és én könnyen letudtam mosni is.bár elég jó a sminklemosóm, de nem kell dörzsölni , szépen lejön.
én biztosan újra megveszem ha elfogy