mkaty94

Regisztráció dátuma: 2018. december 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. december 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2019. január 14.

Adtam le egy komolyabb rendelést a Lush-tól, hiszen akciózások vannak, ma érkezett a futár. Ugyan a kis Scrubee pont nem volt akciós, de annyira jó véleményeket olvastam róla itt, illetve régebben is szemezgettem már vele a boltban, hogy úgy döntöttem, megrendelem. Most használtam kb. fél órája, és el vagyok ájulva, hogy mennyire puha a bőröm tőle és mennyire illatozom. Tényleg nagyon aranyos, de a külcsín csak egy dolog. Kb. 1 percig kentem magamra és utána kezdtek kioldódni a szemcsék. Nagyon apró radírozószemcsékből áll, ami tényleg szuperül radíroz, szóval viszlát elhalt hámsejtek! :D Közben is éreztem a zsírosabb, olajosabb réteget. Miután lemostam én egy kicsit még a hátsó, csak hidratáló résszel is átmentem a bőrömön. Arra figyeltem, hogy ha törölközöm akkor semmiképpen se dörzsölő mozdulatokkal töröljem át a testem, hanem csak lapogatva, ütögetve. Első használat után baromi jó, kíváncsi leszek reggelre milyen lesz a bőröm. Nekem azért szegény jóval laposabb lett, szóval előre félek, hogy majd gyorsan fogy. Biztos újra veszem.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. december 18.

Félig van az üvegcse, szóval aránylag már van kiforrott véleményem róla. Egy időben még a csapból is ez a termék folyt, az összes youtuber csatornáján, akiket követek, megtalálható volt. Nem csodálom. Én nem szeretem az illatát, de elviselem, mert a hatása ezzel szemben nagyon jó. Amikor felkenem ragacsos érzést hagy maga után egy kicsit, de ez egyáltalán nem zavar, hiszen pár perc múlva úgyis kenem fel a hidratálót. Összességében sokkal szebb a bőrképem, szerintem újra veszem, ha elfogy.