mmeszter.molnar

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: -

Giorgio Armani Maestro Foundation SPF15

Giorgio Armani Maestro Foundation SPF15
2015. november 5.

Úgy éreztem, hogy meg kell osztanom a tapasztalatomat az alapozóval kapcsolatban,miután itt senki sincs megelégedve a termékkel, ami szerintem több, mint alapozó... A bőröm nyáron kombinált, télre egészen normalizálódik, de van hogy előjön a pirosságom. De van, hogy egyik nap ilyen, másik nap olyan. Egyszer jobb, másszor rosszabb. Nincsenek nagyobb bőrhibáim, csak a pirosság, ha előjön. 4 csepp=1 rétegnyi fedés, ami szerintem tökéletes arcképet ad, de a pirosságomra több kell, de gond nélkül építhető a fedés. A legjobb számomra, hogy egyáltalán nem érzem a bőrömön! 0%! Nálam most, téliesebb időben csillogás nélkül tart simán egy fél napot, nyáron nem, sajnos, de szerintem ez normális. És amiért írtam, hogy több mint alapozó, ez az Armani honlapon is fent van...miután letisztítom a bőrömet, őszintén mondom, hogy szebb, mint az alapozás előtt. A finishe matt, amit szintén imádok. Nekem a kedvenc alapozóm, mert teljesen észrevehetetlen, nemcsak az érzés, ahogy viselem, de a bőrömön sem látszik sehogy, sem nappali fényben, sem nagyítós tükörben, egyszerűen, mint egy arckrém, beleolvad a bőrömbe. Nem írnék semmilyen ajánlást, szerintem ki kell mindig próbálni vásárlás előtt a terméket. Valami beválik valakinek, de lehet, hogy másnak kevésbé. Meg hát a szép smink alapja a szép bőr, szóval én az alapozótól nem a csodát várom.Én az egész arcomat kisminkeltettem, mielőtt megvettem volna( amúgy Olaszországban élek), és imádok itt sminket vásárolni, mert mindig segítenek és a legfontosabb, hogy értenek is egy kicsit a témához, sajnos otthon nincs jó tapasztalatom parfümériákkal.... Remélem, tudtam segíteni valakinek.

Dermalogica Overnight Clearing Gel

Dermalogica Overnight Clearing Gel
2013. szeptember 22.

Minden igaz, amit az ismertetőben olvastál. Nálam ez a csodaszer kategória!

L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém

L'Oreal Professionnel  Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém
2013. szeptember 22.

Hetente kétszer használom hajmosás után. Göndör, nagy mennyiségű, nem zsírosodó, száraz végű hajam volt. Kis mennyiséget oszlatok el a hajam egy részén, "belenyomkodom" a tincsekbe.
Körülbelül egy hónapja használom, pontosan nem tudnám megfogalmazni, hogy mit művel a hajammal, de mintha feltöltené, táplálná azt. Gazdag ápoló.Látható eredmény.