Moci13

Regisztráció dátuma: 2015. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum
2016. december 26.

Egy havi legek cikk hatására vettem meg ezt ezt a hajápolót, mert mostanában nem nagyon tudok mit kezdeni a száraz, fénytelen, könnyen kócolódó hajammal. Őszintén szólva nem hozta, amit vártam tőle. Sajnos semmit nem tapasztaltam a fenti ígéretekből. Sokkal szebb a hajam ha nem használom, mert az enyémet bizony elnehezíti és zsírosítja is. Egyszóval ezt nem nekem találták ki.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2016. december 26.

Nem sokat kísérleteztem eddig matt rúzsokkal és az a kevés sem volt jó tapasztalat, úgyhogy ehhez sem fűztem hatalmas reményeket. Ennyi pénzért viszont nem bírtam nem kipróbálni. Jó ötlet volt, mert nagyon megszerettem. Nem szárítja különösebben az ajkaimat, inkább krémesnek érzem. Ezenkívül egészen tartós is. Szerintem ki fogok próbálni más színt is(03-as van) hamarosan.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2016. december 26.

Kb. egy hónapja vettem ezt az alapozót és azóta ez lett a kedvencem. Amit a legjobban szeretek benne, az az, hogy nagyon természetes, de mégis jól elfed mindent. Nem emeli ki sem az orromnál, sem a homlokomnál lévő szárazabb részeket, alá szoktam hidratálni persze. És púderral is rögzítem, így nekem nagyon tartós, nap végéig szépen tart. Csatlakozom azokhoz is, akiknek az illata is tetszik. Ha elfogy, mindenképp újraveszem.