Mogyi

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal
2018. november 11.

Párom lepett meg vele, de nem fűztem hozzá túl sok pozitív gondolatot, de meglepett az első használat után! Szeretem az illatát, és a hajam is szereti!

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2018. november 11.

Nagyon jó sampon! Féltem tőle, hogy majd könnyen bezsírosodik a hajam, de abszolút nem! Az illata is nagyon jó! A hajam is nagyon kellemes tapintású lesz, és szeretem, hogy krémes az állaga!

Zovirax Ajakherpesz Krém

Zovirax Ajakherpesz Krém
2018. november 11.

Sajnos az ajakherpeszre igen fogékony vagyok, így nagyon oda kell figyelnem az állandó higéniára is, illetve betegség során is kialakul. Állandó felszerelés a fürdőszoba fiókomban. Nekem bevált teljesen! Előfordult párszor, hogy nagyon csúnya, már tényleg sebes herpeszem volt, és akkor olvasgattam a neten ötletekért, hogy milyen bevált praktikák lehetnek még ellene, és találtam egy "dúrva", de igazán hatékony módszert, szerintem érdemes kipróbálni, ha erősnek találjátok a fájdalomtűrő képességeteket. CITROM! Egy fél citrom levét rányomtam egy vattakorongra, és rátettem a herpeszre, igaz, hogy nagyon csípi, de fertőtlenít, egy pár perc erejéig kínzom magam vele, és utána jöhet a Zovirax.