Moha

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: -

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2013. november 11.

Tegnapelőtt vettem meg a világosabb árnyalatot és nagyon tetszik, nagyon egyszerű kezelni, nem csomósodik, nem kukacosodik, nem szárad, teljesen olyan, mint egy krém. Eddig Alverdés 4in1 alapozót használtam (nálam csak natúrkozmetikum jöhet szóba), de most fogyott el és úgy döntöttem, kipróbálom ezt. Nem bántam meg, csodás. :)

Új megjegyzés:
Most fogyott el a krém, és újra fogom venni, teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Libresse Natural Care Intim Törlőkendő

Libresse Natural Care Intim Törlőkendő
2013. június 26.

Utazáshoz kerestem törlőkendőt, mert a korábban használt Babydream sensitive-nek megváltozott az összetétele (ami addig egész szép volt, majd beleraktak pár dolgot, hogy ne legyen az) és az összetevőket olvasgatva elcsodálkoztam, hogy ez volt az egyetlen, amiben nem volt propilén glikol és társai. Az összetétele szuper, semmi káros anyag, az illata nem erős, pont kellemes, eléggé nedves és a mérete is megfelelő. Mióta megtaláltam, csak ezt használom.

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál
2013. június 25.

Tőlem 5 csillagot kap, mert imádom. Igaz, hogy lassan szárad, vigyázni kell, hogy ne maszatoljon, de ha óvatos az ember lánya, akkor nincs vele semmi gond.
Szép pillákat csinál, hosszabbít, de nincs műszempillahatás, szinte természetesnek tűnik, ami nekem nagyon szimpatikus. Az illata is finom.
Nagyon sokáig elég volt, kb. 5 hónap alatt fogyott el úgy, hogy naponta használom. Egyáltalán nem volt beszáradós, az állagában talán csak a vége felé vettem észre változást, de akkor már tényleg csak kevés volt benne és kb. 1 hétig használtam még. Újravettem. :)