Mohinnyo

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2018. szeptember 17.

Forradalmi arc pakolás... Hogyne.. Semmire nem jó és nehezen lehet le mosni zsíros lesz tőle a bőröm alig vártam hogy el fogyjon. A pórusokat sem tisztítja ki. Én inkább keverek szalicilsavas aktív szenes arcpakolást ami valóban hatásos és pár forintból meg van.

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Shooting Gel

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Shooting Gel
2018. szeptember 17.

Az iHerbről rendeltem többek között ezt a gélt is, nagyon vártam hiszen mindenre is jó és az összetétel alapján végtelen a felhasználás amire kenhető. És csíp... Csípi a szám és az arcom. Száraz bőrre tökéletes mert hamar be szívódik és nem zsíros, jó érzés hűsítő. A nadrág a térd hajlatomat ki dörzsölte mivel irritált leégett bőrre is ajánlják természetesen rá kentem és moshattam is le annyira csípett. Többet vártam tőle.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2018. szeptember 17.

Tetoválás miatt vettem, hiba volt. Egyáltalán nem szívódik be nem is krémnek mondanám hanem jóval szilárdabb valami glett szerű dolognak. Télen a kiszáradt számra kentem amit természetesen hó fehérre meg fogott bele ült a barázdákba alig lehet le dörzsölni. Sebes ujjamon is virít a fehér krém, nekem nem jó semmire sajnos. Majd el használom könyökre sarokra.. 🙄