mókincs

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2018. április 12.

Már az előző (régi) termékből is 3 üveggel elhasználtam, mikor megjelent újra, nem volt kétséges, hogy ezt is kipróbálom.
2 hónapja használom, lassan a végére érek, úgy számolom, kb. 2,5 hónapig tart az üvegcse. Csak reggel használom, kb. 1/3 pipettányit. Gyorsan és ügyesen kell dolgozni, mert igencsak híg. Nekem nem ragad egyáltalán, nem is csíp. Mióta használom sokkal egységesebb, egészségesebb a bőrképem. (érdekes, első 2 hétben volt pár pattanásom, ami nem jellemző rám, nem tudom a szérumnak tudható-e be). Egyedül az ára tántorít el attól, hogy állandó része legyen a rutinomban. Ha akció lesz, rendelek újra. Egyébként a C20 termékkel szemezek helyettesítő termékként.

Thierry Mugler Angel Innocent

Thierry Mugler Angel Innocent
2018. április 12.

Pár éve a D-ben fújtam magamra, akkor nagyon tetszett. Pár hónapja sikerült egy mintát beszereznem belőle, de nagy csalódás ért, teljesen más illatra emlékeztem.
A borotvahab feeling megvan. Émelyítő borzalom. Tartóssága messze van a híres Mugler tartósságtól.
Hétvégente otthon elfújkálom, de végleg elengedtem az Angel vonalat.

Bee Natural Pomegranate Lip Balm

Bee Natural Pomegranate Lip Balm
2018. április 12.

Nem rossz, de valahogy mégsem az igazi. Illata szuper, de tartósan nem hidratál, és ennél is megint rászoktam az óránkénti újrakenésre. Maradok a Carmex stiftnél, az még fényvédős is.