Mokuska1981

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Matte Shaker

Lancôme Matte Shaker
2018. március 12.

Beige Vintage árnyalatban került beszerzésre. A felvitele könnyű, viszonylag gyorsan szárad. Nap közben imitt-amott a nyoma megmaradt, de emellett a színét tartotta. Az evés-ivást nem bírja ilyenkor újra kell kenni. A számat nem szárította ki, kellemes viselet. kicsit tartósabb lenne jobban örülnék neki.

Lancôme Ombre Hypnose Stylo

Lancôme Ombre Hypnose Stylo
2018. március 12.

A stylo 24-es árnyalatot sikerült megvennem, ami arany színű. Felkenve halvány arany színű. Könnyű vele dolgozni, nap végére sem kenődött el, a színe megmaradt. A ceruza végén hegyező van, mivel még nem kopott le az eredeti hegy így azt nem próbáltam. A szememet nem bántja egész napos viselés után sem. Könnyen lemosható.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2018. február 9.

Sokáig hezitáltam mire úgy döntöttem mégiscsak kipróbálom. Leginkább az ára az ami visszatartja az embert szerintem. Már most látom, hogy sokáig elég lesz. Tapasztalat: az én bőröm azonnal beszívja. Utána kellemes tapintású a bőröm. Kb. 3-4 hete használom, a szokásos szárazság és húzódás, kipirosodás csökkent, ritkábban jelentkezik még úgy is hogy néha a rohanó munkatempóm miatt 1-1 nap kimarad (mea culpa). Úgyhogy bőszen használom tovább aztán a hosszútávú tapasztalataimmal újra jelentkezem. :) (a 4 csillag az ára miatt van :))